gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

mutlu olmayı öğrenmek

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

AFFETMENİN ne olduğunu anladım ve affetmenin aslında yeni insanlar kazandırdığını gördüm. Bir gün geçmişime baktığımda PİŞMANLIĞIMDAN üzülmediğimi gördüm, bunları ben yaşadım çünkü..Birisini HATIRLAMANIN aslında ufak bir telefon görüşmesi kadar basit olduğunu biliyorum artık.Aslında BANA değer VEREN İNSANLARIN çok yakınımda olduğunu fakat gözlerimin hep uzaklarda olduğunu anladım.Birisini kırdıktan sonra ÖZÜR DİLEMENİN aslında beni ben yaptığını anladım.SEN BENİM İÇİN ÖNEMLİSİN kelimesinin verebilecek en büyük hediye olduğunu buldum.Bir yerden sonra KELİMELERİN mana ifade etmediğini biliyorum.Sahilde yürür ve düşünürken birinin de beni DÜŞÜNDÜĞÜ duygusu seni sevindiriyor. MUTLU OLMANIN aslında bir kedinin güzel bir anini yakalamak kadar basit olduğunu anladım. KAÇIRDIĞIM FIRSATLARIN aslında bana yeni fırsatlar yarattığını gördüm. Yıldızların benim için parladığını görmeyen gözlerimin, gün geldi. HAYATIMDAN KAYAN YILDIZLARIN gömüldüğü maziyi unutması gerektiğini anladım.GÖZLERİN kelimelerden daha önemli olduğunu ve yalan söyleyemediklerini biliyorum.Hayatımda YANIMDA GÖRMEK istediklerimi yanımda göreceğim, çünkü onların bana değer verdiklerini biliyorum.TELEFONUN tuşlarına üzüntünün, mutluluğun, yıkıntının sığdığını gördüm. YAŞAMIN YAŞAMAYA DEĞER OLDUĞUNU VE İSTERSEM MUTLU OLACAĞIMI ÖĞRENDİM

mutlu olmayı öğrenmek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu Olmayı Biliyor muyuz?

Mutlu Olmayı Biliyor muyuz?

bencil olmayı öğrenmek MUTLU OLMAYI BİLİYOR MUYUZ? Yazan: Patricia Muradi Elimizdekilerle mutlu olmayı biliyor muyuz? Zannederim cevap ‘Hayır’ olacaktır. Sahip olamadığımız ne varsa bunların eksikliğini hisseder ve elde etmek için çaba harcarız. Kuşkusuz önemli bir özelliktir istenilen şeylere ulaşmak yolunda savaş vermek. Elde etme isteği bizi canlandırır, önümüze bir hedef koyarak bu...
  2. Mutlu Olma Terapisi

Mutlu Olma Terapisi

MUTLU OLMA TERAPİSİ Yazan: Patricia Muradi Mutlu Olma Terapisi : Hayat devam ederken kimi mutlu kimi mutsuz anlarımızın olması doğaldır. Mutlu olmak kavramı da herkese göre değişkendir. Kim mutlu olmak istemez ki? Ancak mutlu olmak istiyorsak kendimizi bazı hatalardan uzak tutmamız gerekir. Neler mi bunlar? *Mutluluğumuzu bizim dışımızdaki insanlara odaklamak *Mutluluk için belli...
  3. Mutlu olmanın sırları

Mutlu olmanın sırları

mutlu olmanın sırları Mutlu olmanın sırlarını veriyoruz Dr.Cenk Kiper'in Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanan yazısında mutlu olmanın zor olmadığını belirtirken mutluluk şartlarını madde madde veriyor. 1- Asla demeyiniz [ asla asla demeyiniz 2- ''ama'' ve ''fakat'' demeyiniz! 3- ''farketmez'' derseniz yalan söylemiş olursunuz, her şey fark eder. 4- Hiç bir cümlenizin fiili '' mış,miş...
  4. Mutlu olmasını bilen yürekler!

Mutlu olmasını bilen yürekler!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Mutlu olmayı biliyor musunuz?

Mutlu olmayı biliyor musunuz?

Hayatınızdan keyif alarak mutlu bir yaşam geçiriyor musunuz?:) Mutlu olmayi biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş