gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mutlu olun mutlu kalın

Konu, 'Çöplük' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

mutlu olun mutlu kalın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu olun, sigarayı bırakın!

Mutlu olun, sigarayı bırakın!

Mutlu olun, sigarayı bırakın! Dünyada 27 yıldır uygulanmasına rağmen Türkiye’de yeni yaygınlaşmaya başlayan luxopunktur yöntemiyle, nikotinin vücudun üretmesini engellediği mutluluk hormonunun harekete geçmesi sağlanarak, yoksunluk hissi yaşatmadan sigara bağımlılığına 4 günde son veriliyor. Konya’da luxopunktur yöntemini uygulayan özel bir hastanenin Başhekim Yardımcısı Dr. Kutsi Öncü,...
  2. mutluyum...

mutluyum...

bugün benim doğum günümm
  3. MutLu OL

MutLu OL

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Mutlu Ol İsterdim

Mutlu Ol İsterdim

Mutlu Ol İsterdim Ama Olamayacaksın Yarım kalmıştı herşey.Dudağımda yarım bir tebessüm,yarım bir sevgi buruk bir aşka dair.Sen gittiğinde yapmakta olduğum herşeyi bırakmıştım.Önce o filmi izledim.Canım acıyarak izledim.Her sahnede gözlerim dolarak,yaşayarak izledim.Zaten anlamlı olan o film benim için daha da anlamlıydı çünkü.Ama pes etmedim izledim. Sonra oturdum müzik...
  5. Mutlu ol Emi

Mutlu ol Emi

Mutlu ol Emi Yaşanmış ve bitmiş bir sevdada takılı kaldım paslı bir çivi gibi Sensizliğin kaçıncı günü bilmiyorum daha doğrusu gittiğin gün mıh gibi aklımda da günleri saatleri saymaktan yoruldu kalbim. Bitmiş gitmiştir Bitişin gidişin tek taraflı olması ne kadar acı verici bilir misiniz? hani konuşmak istersin kelimeler düğüm düğüm olur boğazında anlatmak istedikçe kelimeler çıkmaz...

Sayfayı Paylaş