gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Mutlu son yoktur

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[FONT=verdana,geneva]Sakinliğimin şaşkın bakışlarını boynuma dolayarak adımlıyorum sokakları.Adımlarını hatırlamaya çalışıyorum, yanımda yürürkenki hallerini .. Uyanınca bölük pörçük hatırlamaya çalıştığım bir rüyaydın sen sanırım .. [/FONT][FONT=verdana,geneva]Evet kesinlikle bir rüyaydın sen.O özlenene duyulan istek ile görülmüş bir rüya.Beynimin benimle , benden öte içimde sığınabileceğim tek şey olan özlemimle dalga geçişiydin. Öyle zekice tasarlanmıştı ki bu oyun, hiçbir kusuru yoktu. Gök ve yer yerli yerindeydi, iki yürek sakindi .. Sakince,yürek çarpıntısı olmadan sarıldılar.. Özlem de tam yerli yerindeydi, güzel gözlerinde.. [/FONT][FONT=verdana,geneva] [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]İçimde ince bir özlem .. Ne garip özlemlerim var benim değil mi ? Reel olmayan , aciz ... Söylediğin her söz ile içimde yerle bir olan bir enkaz.. Enkazın enkazı .. O enkazın da enkazı .. Daha ne kadar enkazlaşabilirim ki ? Ne kadar daha izin verebilirim.. [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva] [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Aslında senin sözlerinin acımasızlığı değil.. Doğruluğudur sebep her seferinde kendimi yerle bir etmemin.. Haklısın.. Kendime acımaktan vazgeçmeliydim bir an önce .. Ama nerden başlayacağımı bilmiyorum ki .. İlk sözlerinin başlangıcında kılıcım elimde gardımı almıştım.. İlk hamlem de kanlarım kaçmıştı gözüme .. Bulanık bir görüntüde neyi hırpaladığımı bilmeden, sadece kendimi savunmak için, kimbilir hangi düşlerimin kanını akıttım, hangi tabularımın gözlerini dağladım.. [/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Sonra bir cümle savurdun bana doğru..Buz kesti savaş alanım. '' Gördün mü [/FONT][FONT=verdana,geneva][​IMG][/FONT]
    [FONT=verdana,geneva]Zeze? '' diye gülümsedi içimdeki küçük kız arkasını dönerken. Yüreğim sızladı. Özür de dilesem faydası olamayacak,daha önce uyarılmıştım. '' Bir çocuk yüreği unutur ama asla affetmez ! ** Af dileme !! '' Arkası dönük kızın sessiz hıçkırıklarıyla sarsılışından seziyorum birazdan yere düşecek tek bir damlanın halka halka büyüyerek dağılacak depremimi.. [/FONT]

[FONT=verdana,geneva] [/FONT][FONT=verdana,geneva]''Eğer hayat bir film ise filmim burda bitmeli ! '' diye defalarca haykırmıştım omuzunda düşlerim gözlerimden çıkarken.. Yazık .. Eski kuralımızı unutmuşum ..
    [/FONT]

[FONT=verdana,geneva] '' Mutlu son yoktur !! ''

**alıntı**
    [/FONT]

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mutlu son yoktur
    '' Mutlu son yoktur !! '' çok doğru katılıyorum:Laie_23:

Mutlu son yoktur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu aşk yoktur

Mutlu aşk yoktur

İnsan her şeyi elinde tutamaz hiç bir zaman Ne gücünü ne güçsüzlüğünü ne de yüreğini Ve açtım derken kollarını bir haç olur gölgesi Ve sarıldım derken mutluluğuna parçalar o şeyi Hayatı garip ve acı dolu bir ayrılıktır her an Mutlu aşk yoktur Hayatı bu, silahsız askerlere benzer Bir başka kader için giyinip kuşanan Ne yarar var onlara sabah erken kalkmaktan Onlar ki akşamları aylak...
  2. Mutlu son

Mutlu son

ZUHAL TOPAL, SAİT HALİM PAŞA YALISI'NDAKİ DÜĞÜNDE HAYATINI KORHAN SAYGINER'LE BİRLEŞTİRDİ. 'Sihirli Annem' dizisindeki rolüyle tanınan Zuhal Topal, iki yıl önce 26 Haziran'da tanıştığı Korhan Saygıner'le evlendi. Çiftin şahitliklerini Müjdat Gezen ile Metin Özülkü yaptı. 2 saat önce.. kaynak:haberler.com
  3. Neden mutlu aşk yoktur

Neden mutlu aşk yoktur

Neden "Mutlu Aşk Yoktur" denilmekte, çünkü hikayeler hep birbirine kavuşamayan aşıkların hikayesidir.Leyla ile Mecnun, Romeo ve Julyet, Kerem ile Aslı, gibi. Hayata dair söylenecek pek çok söz delicedir. Özellikle Aşk başlıbaşına delilik değil mi? Günümüzde pek çok kavram gibi Aşk için söylenenler anlamını yitirmeye başladı, değersizleştirildi. Bense hala var olduğuna ,hatta...
  4. mutlu son :)))

mutlu son :)))

İki sevgili varmış Hani insanın içini kıpır kıpır ettiren umut dolu bir sevgiymiş onlarınki. Evlenmeyi düşünüyorlarmış. Derken bir gün delikanlının yurt dışıina gitme mecburiyeti doğmuş. Kız gözyaşları içinde kalmış. Onsuz nasıl yaşayacağını bilemiyormuş. O zaman delikanlı cebinden bir yüzük çıkartmış ve demiş ki 'Ben iki yıl sonra döneceğim. Eğer döndüğüm güne kadar parmağından bu yüzüğü...
  5. ` MutLu aşk varsada / mutLu son yoktur #

` MutLu aşk varsada / mutLu son yoktur #

mutlu aşk nickleri mutlu aşk varsada son yoktur resimleri İmzalık nickler ` aмa qel qör ki ; kötüyüм buqün. sesiмe ses değse ` çıqLık oluyor Mutlu aşk varsa da ~ Mutlu son yoktur ~ kış qeLiчor_ baqıra caqıra sevmem kii kim qeLiyor чanıma чanıma durmaz ki ~ чeni rüчamda qünesimle soldun ´´ eceL qeLmis kapım acık buчursun fakat sen чokken ö L e m e m artık `` `` içímdekí__ húzún___...

Sayfayı Paylaş