Mutlu son yoktur

KızılÖtesi

Aktif Üye
Üye
Mutlu son yoktur
[FONT=verdana,geneva]Sakinliğimin şaşkın bakışlarını boynuma dolayarak adımlıyorum sokakları.Adımlarını hatırlamaya çalışıyorum, yanımda yürürkenki hallerini .. Uyanınca bölük pörçük hatırlamaya çalıştığım bir rüyaydın sen sanırım ..

[/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Evet kesinlikle bir rüyaydın sen.O özlenene duyulan istek ile görülmüş bir rüya.Beynimin benimle , benden öte içimde sığınabileceğim tek şey olan özlemimle dalga geçişiydin. Öyle zekice tasarlanmıştı ki bu oyun, hiçbir kusuru yoktu. Gök ve yer yerli yerindeydi, iki yürek sakindi .. Sakince,yürek çarpıntısı olmadan sarıldılar.. Özlem de tam yerli yerindeydi, güzel gözlerinde.. [/FONT]
[FONT=verdana,geneva] [/FONT]
[FONT=verdana,geneva]İçimde ince bir özlem .. Ne garip özlemlerim var benim değil mi ? Reel olmayan , aciz ... Söylediğin her söz ile içimde yerle bir olan bir enkaz.. Enkazın enkazı .. O enkazın da enkazı .. Daha ne kadar enkazlaşabilirim ki ? Ne kadar daha izin verebilirim.. [/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Aslında senin sözlerinin acımasızlığı değil.. Doğruluğudur sebep her seferinde kendimi yerle bir etmemin.. Haklısın.. Kendime acımaktan vazgeçmeliydim bir an önce .. Ama nerden başlayacağımı bilmiyorum ki .. İlk sözlerinin başlangıcında kılıcım elimde gardımı almıştım.. İlk hamlem de kanlarım kaçmıştı gözüme .. Bulanık bir görüntüde neyi hırpaladığımı bilmeden, sadece kendimi savunmak için, kimbilir hangi düşlerimin kanını akıttım, hangi tabularımın gözlerini dağladım.. [/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Sonra bir cümle savurdun bana doğru..Buz kesti savaş alanım. '' Gördün mü [/FONT][FONT=verdana,geneva][/FONT]
[FONT=verdana,geneva]Zeze? '' diye gülümsedi içimdeki küçük kız arkasını dönerken. Yüreğim sızladı. Özür de dilesem faydası olamayacak,daha önce uyarılmıştım. '' Bir çocuk yüreği unutur ama asla affetmez ! ** Af dileme !! '' Arkası dönük kızın sessiz hıçkırıklarıyla sarsılışından seziyorum birazdan yere düşecek tek bir damlanın halka halka büyüyerek dağılacak depremimi.. [/FONT]

[FONT=verdana,geneva] [/FONT][FONT=verdana,geneva]''Eğer hayat bir film ise filmim burda bitmeli ! '' diye defalarca haykırmıştım omuzunda düşlerim gözlerimden çıkarken.. Yazık .. Eski kuralımızı unutmuşum ..
[/FONT]

[FONT=verdana,geneva] '' Mutlu son yoktur !! ''

alıntı
[/FONT]

Geri