gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Mutlu son

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

ZUHAL TOPAL, SAİT HALİM PAŞA YALISI'NDAKİ DÜĞÜNDE HAYATINI KORHAN SAYGINER'LE BİRLEŞTİRDİ. 'Sihirli Annem' dizisindeki rolüyle tanınan Zuhal Topal, iki yıl önce 26 Haziran'da tanıştığı Korhan Saygıner'le evlendi. Çiftin şahitliklerini Müjdat Gezen ile Metin Özülkü yaptı. 2 saat önce..
    kaynak:haberler.com

2. kara_melek

kara_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mutlu son
    allah mutlu etsin..emeğine sağlık....

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mutlu son

saol canım

Mutlu son konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutlu sonlara bayılıyorum))

mutlu sonlara bayılıyorum))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Teoman - Mutlu Son

Teoman - Mutlu Son

Çok uzaktan geldiysen, Otur, soluklan, dedi. Kuraklıktan geçtiysen, Dikenli yollardan, Karanlıktan, Gölgeden, Issızdan Yüzünü yalayan soğuktan, Doğum, Acı, Doğrularım, korkularım. Sorulunca yanıtı İçimizde olan, Kanımı donduran, ısıtan, Durduran Bir kalemsen, Bir boş kağıt Mutlu aşk varsa da, Mutlu son yoktur. Çocukluğun anıları Sırtında ağır örtü, Üşütendir aslında Kış gecelerini Süre...
  3. su altında mutlu son...

su altında mutlu son...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. mutlu son :)))

mutlu son :)))

İki sevgili varmış Hani insanın içini kıpır kıpır ettiren umut dolu bir sevgiymiş onlarınki. Evlenmeyi düşünüyorlarmış. Derken bir gün delikanlının yurt dışıina gitme mecburiyeti doğmuş. Kız gözyaşları içinde kalmış. Onsuz nasıl yaşayacağını bilemiyormuş. O zaman delikanlı cebinden bir yüzük çıkartmış ve demiş ki 'Ben iki yıl sonra döneceğim. Eğer döndüğüm güne kadar parmağından bu yüzüğü...
  5. Mutlu son yoktur

Mutlu son yoktur

Sakinliğimin şaşkın bakışlarını boynuma dolayarak adımlıyorum sokakları.Adımlarını hatırlamaya çalışıyorum, yanımda yürürkenki hallerini .. Uyanınca bölük pörçük hatırlamaya çalıştığım bir rüyaydın sen sanırım .. Evet kesinlikle bir rüyaydın sen.O özlenene duyulan istek ile görülmüş bir rüya.Beynimin benimle , benden öte içimde sığınabileceğim tek şey olan özlemimle dalga geçişiydin. Öyle...

Sayfayı Paylaş