mutlu sonla biten hikayen olamam | Melekler Mekanı FORUM - 30 Ağustos 2016

mutlu sonla biten hikayen olamam

Konu, 'Çöplük' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. civciw

civciw Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: mutlu sonla biten hikayen olamam

paylaşımın için teşekkürler çok güzeldi
    ben bişi sormak istiyorum bu bir şarkı geçenlerde radyoda dinledim ama kimin söylediğini bilmiyorum acaba bilgin varsa söyleyebilir misin ya da bir bilen var mıdır acaba_??? şimdi den teşekkürler...:):):)

3. banu23

banu23 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım çok hoş

4. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    0

çok hoş olmuş emeğine sağlık

5. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    596
    Ödül Puanları:
    0

ellerine sağlık çok güzel

6. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
mutlu sonla biten hikayen olamam konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gülben Ergen - Sensiz Mutlu Olamam

Ne olursun sus konuşma Yalnızca sarıl bana Hava gibi, su gibi Öyle muhtacım sana Sensiz bir anlamı yok Yaşamanın dünyanın Tadına doyum olmaz Senle geçen zamanın Sensiz mutlu olamam Sensiz huzur bulamam Can bedenden ayrılır Ben senden ayrılamam
  2. Mor Ve Ötesi - Daha Mutlu Olamam

Güne kahveyle başladım Ağzım kuru zihnim açık Beyaz camda görüntüler Hepsi o kadar dürüst ki Hayatımdan çok memnunum Aşk bitti aşk aptallıktı Bir de sigarayı bıraksam Kimse tutamaz beni artık Küçük şeyler sevindirir ruhumu Hayal bile edemezdim ben bunu Daha mutlu olamam Daha mutlu olamam Yağmurlu bir akşamüstü Radyo açık, köprüdeydim Derken bir anda farkettim Başka bir hayat yok ki...
  3. Mutlu sonla bitmeyecek hikâyemi yazıyorum şimdilerde

. Bir sayı daha düşüyor sıfırlanmış ömrüme. Bir yıl daha büyüyorum kendime… Uçurumlara sürgün ediyorum düşsel kırıklarımı. Varlığımın üstünden bir yıl daha geçiriyor zaman. Yokluğuma bir adım daha yaklaşıyorum. Kendimden kilometrelerce uzağım. Kendime tam zıt yönde yabancı… Acı bir mutsuzluğun ortasında ellerim. Kurtaramıyorum… Ki kurtarmaya kalksam tüm acı mutsuzluklarda bulunur parmak...
  4. sonu 're' ile biten kız ismi arıyorum!!!!

sonu r ile biten isimler ikiz kızlarım olacak.birinin ismini Reyda Katre koymaya karar verdik.diğerininde ilk ismi ceyla olcak ama katre ismine uygun sonu re ile biten bi isim bulamıyoruz..ve malesef bu konuda çoook takıntılı bi eşim var...yardım lütfen!!!
  5. Unutulmaz Mutlu Sonla Bitti

unutulmaz bitti unutulmaz bitti mi unutulmaz, dizisi, finali, son bölümü, hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Uzun süredir ekranlarda olan Unutulmaz dizisi dün akşam final yaptı...Şimdi geçiyorum dizinin final bölümünün ayrıntılarına "Unutulmaz" dizisi mutlu bir sonla final yaptı. Ekran yolculuğuna iki yıl önce yazlık bir dizi olarak başlayan “Unutulmaz” 90.bölümde fanlarının...

Sayfayı Paylaş