gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mutlu ve Sağlıklı Hayırlı Uzun Yıllar gonca 16 :)))

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hayırlı, sağlıklı, mutlu, sevdiklerinle birlikte geçireceğin, düşmanlarını sevindirmeyecek, dostlarını üzmeyecek, elemden kederden uzak, hep iyi insanlarla muhatap olacağın, kısmet, bereket, sağlık, sıhhat dolu, evlatların, eşin ve sevdiklerinle birlikte olacağın nice yıllar diliyorum sana :D:D

Sen gün boyu unuttun söylemedin, bak bizim de kutlamamız bu saate kaldı gonca :D:D

2. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyyy titoş ablammmm benim çoooook sağol nasıl mutlu ettin beni anlatamam :eller: iyiki varsınız yaaa valla :utan:

3. Paula

Paula Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Allah sağlıklı ve huzurlu bir şekılde almayı nasip edsin inş bebişini kucağına bizede sevdirecen ama he :mendil: :tik:

Mutlu ve Sağlıklı Hayırlı Uzun Yıllar gonca 16 :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutlu Ve Uzun Yaşamın Sırrı

Mutlu Ve Uzun Yaşamın Sırrı

İş yaşamında önemli yerlere gelmiş aynı okul mezunu arkadaş grubu, üniversite yıllarından unutamadıkları hocalarından birini yıllar sonra ziyaretine giderler. Sohbet bir ara, iş hayatındaki strese ve hayatın zorluklarına gelir. Sohbetin derinleştiği ve eski hatıraların konuşulduğu bir sırada artık yaşlanmış olan hocaları misafirlerine kahve ikram etmek üzere mutfağa gider. Biraz sonra da,...
  2. Miyavchi sağlıklı ve mutlu yıllar olsun

Miyavchi sağlıklı ve mutlu yıllar olsun

canım hayırlı yaşlar sağlıklı ve sevdiklerinle çok mutlu yıllar olsun inşallah:party:
  3. Sağlıklı ve Uzun Yaşayabilmenin Sırları

Sağlıklı ve Uzun Yaşayabilmenin Sırları

MISIR Kraliçesi Kleopatra, güzelleşmek için çeşitli iksirlerden medet umardı. Saç dökülmesine karşı ateşte kurutulmuş fındık faresi, dövülmüş at dişi ve ayı yağından elde edilen özel bir karışımı başına sürerdi. Roma İmparatoru Neron'un ikinci eşi Popaea ise gençliğini ve güzelliğini korumak için her gün eşek sütüyle banyo yapardı. Gerçi Popaea'nın bu iksiri tutmadı. Neron bir süre sonra...
  4. Sevdiklerinle Mutlu ve Sağlıklı Yıllar Titan Abla

Sevdiklerinle Mutlu ve Sağlıklı Yıllar Titan Abla

Çok önceden söylemiştin 24 Kasım'ın doğum günün olduğunu, başka konu açan var mı bilmem ama bende açmak istedim. Uzun zaman sonra ilk konum bu, onuda söylemeden geçmiyim, ve bu yüzden konu açtığım için ayrı mutluyum. Beraber bir ara yönetim kadrosundaydık, çok yardımlaştık diye düşünüyorum. Tabi bu 1 yıl kadar önceydi neredeyse. Ama zaman hızlı geçiyor. Öğretmenler gününde doğmuşsun :)...
  5. Hayırlı ve Sağlıklı Bebek İsteme Duaları

Hayırlı ve Sağlıklı Bebek İsteme Duaları

bu konu bebek sahibi olmak isteyenlerin okuması gereken dualara yer vermektedir. Bebek sahibi olmak isteyen çiftler uzun süre eğer evlat sahibi olamıyorsa öncelikle bir takım sağlık tetkiklerinden geçip neden bebek sahibi olamadıkları konusunda bilgi sahibi olmaları gerekiyor. Eğer herhangi bir sağlık problemi yoksa yer gök dua üzerine diyerek sizlere hayırlı ve sağlıklı evlat sahibi olmak...

Sayfayı Paylaş