gebe
  1. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0

Mutlulugun pesinden kosma, o zaten senin pesinden gelir!!!!!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PİNKİ tarafından paylaşıldı.

Melekler internet´te gezinirken buna rasladim, gercekten cok güzel sizinle paylasmak istedim

Hayatımızdaki olumlu ya da olumsuz olayları düşüncelerimiz ile büyütüyoruz. Madem ki ben büyütüyorum o zaman mutlulukları büyütmeyi tercih ederim. Yapabileceklerimizi yaptıktan sonra hayata teslim olmak gerekli diye düşünüyorum. Çünkü mutluluk varılması gereken bir nokta değil, bir yoldur. Bu yola da hayat deniyor. Eğer sadece mutluluklarımızı varacağımız hedeflere saklarsak o noktaya vardığımızda belki de hayat bitmiş olacak. Onun için bize sunulan bu güzel hayatı yaşamaya bakalım mutluluk nasıl olsa arkamızdan gelecektir. Burada size güzel bir anektot yazmak istiyorum:
    ?Büyük kedi, kuyruğuyla oynayan küçük kediye sordu:
    - Neden kuyruğunu kovalayıp duruyorsun?
    Küçük kedi şöyle yanıt verdi:
    - Bir kedi için en güzel şeyin mutluluk, mutluluğun da kuyruğumda olduğunu öğrendim. Kuyruğumu kovalıyorum, kovalıyorum..Sonunda onu yakaladığım zaman, biliyorum ki, mutluluğu yakalamış olacağım.
    Yaşlı kedi gülümsedi;
    - Gençken ben de senin gibi, mutluluğun kuyruğum olduğuna inanıyordum. Yıllar geçtikçe anladım ne zaman ki kovalasam o benden uzaklaşıyor, ne zaman kendi işime baksam, o hep peşimden geliyor.

Alinti

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

emegine saglik canimmm :D

3. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    ya benim cok hosuma gitti :tik:

Mutlulugun pesinden kosma, o zaten senin pesinden gelir!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pelerin

Pelerin

Kadın için sevinç ve mutluluğa, erkek için şeref ve itibara delalet eder.Başarı, üstünlük, ün olarak yorumlanır
  2. Pendik Resimleri

Pendik Resimleri

pendik resimleri eski pendik fotoğrafları eski fotoğrafları resimleri Pendik ten farklı açılardan harika resimlerle başbaşa bırakıyorum sizleri:tik:
  3. 2011 Penti Patik Modelleri

2011 Penti Patik Modelleri

2011 patik modelleri 2011 patikler Penti'nin 2011 patik modelleri çok şirin duruyor meleklerim.Ayağınızı sıcacık tutacak bu modeller birbirinden şirin desenlerlede süslenerek hoş bir görüntü sağlamış.Noel baba desenli olan ise benim çok hoşuma gitti:tik:
  4. Penti Pijama Takımım

Penti Pijama Takımım

penti pijama takımları penti pijama en iyi markaları Dün Historia'daki Penti mağazını dolaşırken bayıldığım ve indirimde olmasını fırsat bilerek hemen aldığım Hello Kitty'li pijama takımım kızlar... Alt ve üstünü 19.90'a aldım...Yaz gelsede biran önce giysem diye bekliyorum :D:D
  5. Tesettür Pelerin Modelleri 2015

Tesettür Pelerin Modelleri 2015

pelerin modelleri, tesettür pelerin modelleri, tesettür giyim modası 2015, tesettür giyim 2015 2014/2015 sonbahar kış sezonuna damgasını vuran trendlerden biri olan pelerinler, tesettür giyim tasarımlarında da yer alarak en şık ve farklı modelleri ile tesettürlü bayanlara sunuluyor. Yeni sezondan seçtiğimiz en güzel pelerin örneklerini melekler mekanı olarak sizler için bu yazımız da...

Sayfayı Paylaş