gebe
  1. nagish

nagish Forum Okuru

mutluluk dolu börtücük...kimm ooo??bennn:))

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında nagish tarafından paylaşıldı.

dularım kabul oldu sonunda eski erkek arkadaşımla barıştık her şey bi yanlış anlama sayesinde düzeldi:)neymişşşş.....????her şey de bi hayır varmış demmkii gerçkten dee... mutluluktan uçuyoruummm resmen:dp8:

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  3. nagish

nagish Forum Okuru

tşk ederim cnm bnm :):)

4. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun canım benim..inş bir dahada küsmezsiniz..mutluluklar dilerim

5. nagish

nagish Forum Okuru

tşk ederim cnm bnm.aminnn inşallahh bi daha ayrılmayız...

6. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    hayırlı olsun bitanemm çok ama çok sevindim hep böyle mutlu olursun inşllh...

7. nagish

nagish Forum Okuru

sağol sucrem.amin tatlım aminnnnnn....

mutluluk dolu börtücük...kimm ooo??bennn:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutluluk..........

Mutluluk..........

Duygusal Gereksinmeler Birincil duygusal gereksinim sevilmek ve sevmektir. Yeni doğan bir bebek annesinin sütü kadar onun sıcaklığına da gereksinim duyar. Memeli hayvanlarda dahi bu gereksinim deneylerle saptanmıştır. Sevgi görmeyen bebek ruhsal sorunlar yaşamaya başlar, sağlığını yitirir. İnsanda bunun ötesinde yaptıklarının çevresi tarafından onaylanması ve kendisinin o toplumun bir bireyi...
  2. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  3. mutluluk...

mutluluk...

Ancak en silik rolümüzü bile kavradığımız zaman, mutluluğa kavuşabileceğiz. Exupery Başkalarına mutluluk sağlayabilen mutludur. Diderot Bu ölümlü dünyada mutlak bir mutluluk yoktur. Her mutluluk kendi içinde bir zehir taşır, yahut, dışarıdan gelen bir zehirle zehirlenir. Cheov Bütün mutsuzluklar kardeştir; aynı dili konuşurlar. Balzac Dünyada hiçbir şey mutsuzluk kadar mükemmel...
  4. Yeniden bennn

Yeniden bennn

Selamlar herkese eski meleklerden,sitenin sevimli sakinlerinden bendeniz herkesi selamlar :)))):kedi::kedi:

Sayfayı Paylaş