gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

MutLuLuk oLsun ÇocukLarın Adı

Konu, 'Çöplük' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. _C_E_Y_L_A_N_

_C_E_Y_L_A_N_ Forum Okuru

Ce: MutLuLuk oLsun ÇocukLarın Adı

Gercekten cok güzel olmus tuylerim ürperdi okuyunca Ellerine saglik

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: MutLuLuk oLsun ÇocukLarın Adı

canım çok güssel bir paylaşım emeğine yüreğine sağlık

4. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: MutLuLuk oLsun ÇocukLarın Adı

evet katılıyorum arkadaslara güsel paylaşım teşekkür ederim

5. Heaven

Heaven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel hazırlamışsın ama kimisnde kötü oldğmu söyleyebilirm ama ne yaparsın ki malesef dünya gerçekleri..... =( emeğine sağlık

6. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canim; cok guzel olmus eline yuregine saglik

MutLuLuk oLsun ÇocukLarın Adı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ah!çocuk mutluluklar pazarlarda alınıp satılır oldu!

ah!çocuk mutluluklar pazarlarda alınıp satılır oldu!

Ah! Çocuk Mutluluklar pazarlarda alınıp satılır oldu. Betonlaştı gözyaşları, yürekler katılaştı. Kimse kimseyi sevmiyor, kimse kimseye acımıyor, yanmıyor. Güzellikler bile parayla alınıp satılıyor artık. Namussuzlar çoğaldıkça namuslular azaldı. Makamlar büyüdükçe beyinler küçüldü. Herkes firsattan istifade edip cebini şişirmeye çalışıyor, yetimin, yoksulun kakkına tecavüz ediyor. Gözlerde...
  2. mutluluk için 20 adım!

mutluluk için 20 adım!

1. Kusursuz olmaya çalışma. Unutma ki dünyada hiçbir şey mükemmel ve kusursuz değil. 2. Sevgi kapasiteni geliştir. Tabii önce insanları sevmen gerekiyor. İşe kendini başkalarının yerine koyup onların sıkıntılarına ortak olarak başlayabilirsin. 3. İyilik yap, denize at. Yaptığın iyilik karşısında takdir edilmeyi isteyebilirsin ama inan yaptığın iyiliği kendine sakladığında daha çok mutlu...
  3. çocuktu adı...

çocuktu adı...

çocuktu adı... nereye uzansa değişiyordu,farklılaşıyordu o durum... çocuktu adı... her çocukla,her yaşıtıyla oynamak istiyordu.istiyordu afacanlığını,çocuksu yapısını herkes görsün.herkes el üstünde tutsun avuçlarını.herkes onu kucaklasın... çocuktu adı... sabah akşam çelik çomak oynardı.varsa yoksa tek işi oyundu.ama o henüz farkında değildi hayatın bir oyundan ibaret olduğunu.bunu ne...
  4. Çocuğunuzun adı???

Çocuğunuzun adı???

isranur anlamı Hadi bakalım meleklerim başlıyoruz.Herkes o güzeller güzeli çocuklarının adını yazsın.Belki bizim canlarımızın isimleri yeni anne adaylarının canlarına isim olur.Hadi bakalım güzellikler ben başlıyorum Benim 1 tanecik oğlum var adı: MUHAMMED ARDA:) :deli: :deli:

Sayfayı Paylaş