gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Mutluluk Sözleri 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Mutluluk sözleri dilerseniz facebook ta kullanın dilerseniz msn nizde ( bağzıları uzun dikkat edin )... İnsanların kendilerini en iyi ifade etmelerinin yolu mutlu olduklarını göstermektir diye düşünüyoruz. Sizler bu mutluluğu çoğu zaman sevginizle, gülümseyerek gösteriyorsunuz. Artık bilişim çağında herkesin msn İSQ her türlü iletişim araçları mevcut onun için bu sözleri internetten de paylaşmak gerekiyor diye düşünüyorum. İşte sizler için bulduğumuz birbirinden güzel mutluluk sözleri [​IMG] Mutluluk Sözleri 2012
    Mutluluk Sadece Seni Sevmekle Değil! Mutluluk Senin HayaLinle Yarınlarıma, Güzel Gözlerinle geleceğime, isminle Hayatıma giren en güzel Duyguları Kalbime Kazıdığım bir Aşk Güftesi.

Uzaklık küçük sevgileri öldürür, büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp ateşi alevlendirdiği gibi...

Sensiz Acı Çeken Yüreğim Şimdi Seninle Yeni Mutluluklara yeLken Açtı, Bir Denizin ortasında Mutluluk Çemberi Kuruyorum ikimizin Adına..

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Mutluluk daima yakınımızdadır, yakalamak için çoğu zaman elimizi uzatmak yeter. - George Sand

Mutluluğun formülü, gerektiğinde önemsiz şeylerle meşgul olabilmektir. - Edward Newton

Mutlu yaşam, tutku ve korku üzerinde mantığın ve düşüncenin elde ettiği bir zaferdir. - Lucius Annaeus Seneca

Kim ne derse desin, mutlu insanın en mutlu anı, uykuya daldığı andır ve mutsuz bir insanın en mutsuz anı, uykudan uyandığı andır. İnsan hayatı, bir tür hata olmalı. - Arthur Schopenhauer

Çok Mutlu Olma Sonunda üzüLürsün Küçük Mutlulukları biL yetinmeyi öğrenirsin sevgine sahip çık Mutlulukları öğretirsin.

Senin için bir Şarkı yazdım Mutluluklarımı Anlattım Her Mutluluğun içinde Adın ve Sevgin Vardı Bu şarkıyı Sadece Sana yazdım..

Kalbimde Bir Acı Mutluluk Sanki Yüreğimde Bir Sancı Sensiz Alamsız Mutluluklar Bana Acı veriyor o An! Hadi geL Mutluluklarıma Anlam Kat Canım.

Seninle mutlu oldu bedenim seninle hayat buldu soğuk ellerim bir seni sevdim bebeğim mutluluk ikimizin herşeyim..

Mutluluk Sadece Seni Sevmekle Değil! Mutluluk Senin HayaLinle Yarınlarıma, Güzel Gözlerinle geleceğime, isminle Hayatıma giren en güzel Duyguları Kalbime Kazıdığım bir Aşk Güftesi.

Güzelliğin mutluluk değiL Düşüncelerimdeki Esrarengiz HayaLin, Sevgin ise düşüncelerimdeki Mutluluk örneğin…

Sensiz Acı Çeken Yüreğim Şimdi Seninle Yeni Mutluluklara yeLken Açtı, Bir Denizin ortasında Mutluluk Çemberi Kuruyorum ikimizin Adına..

вєкℓєиєи güи gєℓє¢єкѕє çєкιℓєи нαѕяєт кυтѕαℓ∂ıя

αşк вιя ιçкι∂ιя нєякєѕ ιçємєz вιя кєяє ιçєи αѕℓα ναzgєçємєz

єи вüуüк нαтαм ѕєиι ѕєνмєк ∂єğιℓ.ѕєиιи вєиι ѕєνмєиι вєкℓємєктι…

кαç gє¢є αgℓα∂ιм вöуℓє gιzℓι¢є иє уαρтιмѕα ѕєиι υиυтαмα∂ιм,

∂ανα: вιя αѕк нιкαуєѕι ∂ανα¢ι: уαℓиιzℓιк ∂αναℓι: αуяιℓιк ѕαнιт: уємιиℓєя ѕυçℓυ: ѕєνgιℓιм ¢єzα: ѕσиѕυzα ∂єк ѕєνє¢єgιм

вαиα нєукєℓ ∂ιуσяℓαя ναяѕιи ∂єѕιиℓєя,ѕα∂є¢є ѕєиι gσяєвιℓє¢єgιм вιя уєяє ∂ιкѕιиℓєя уєтєя…

zαмαи ѕєνgιиιи gü¢üиü göѕтєяιя

ιиѕαи вιя кєz öℓüя. вєиι öℓ∂üяєи gι∂єякєи αттιgιи ιℓк α∂ιмιи∂ιя.

Mutluluk Sözleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutluluk üzerine güzel sözler

mutluluk üzerine güzel sözler

mutluluk üzerine sözler mutluluk sözleri üzerine güzel sözler yazılar sözleri facebook Bana Bir Mutluluk Söyleyin Ki, Acı Karşılığında Elde Edilmiş Olmasın. Herkes Mutluluktan Bahseder, Ama Pek Az Kimse Bilir Onu. Herkes Kendi Mutluluğunun Demircisidir. Talihli Olanların Horozları Bile Yumurtlamaya Başlar. Mutluluk, Sağlamlığı Yaratır. Mutluluk, Paylaşılmak İçin...
  2. Meleklerimize Mutlulukla İlgili Sözler

Meleklerimize Mutlulukla İlgili Sözler

masal ile ilgili sözler mutluluk ile ilgili masal mutlulukla mutluluk masallar mutsuzlukla sözler Mutlulukla ilgili sözler, Genelde mutlu olduğumuzda bunu bir şekilde ifade etmenin yanı sıra, gelişen teknoloji ile birlikte msn ve benzeri şeylerde yada ne bileyim telefonun açılışında kullanırız. Hemen gerçekten görünüşü ile mutlu olduğunu anladığım bir fil resmi koyarak başlıyorum işe...
  3. Kısa Mutluluk sözleri nickleri

Kısa Mutluluk sözleri nickleri

Bağzılarınız da iletilerinde kısa şekilde mutlu olduklarını ifade etmekten hoşlanır kızlar. İşte sizler için kısa ve mutlu olduğunuzu gösterecek o güzel sözler... Bakın misal buradaki bebeğimiz ne kadar mutlu :) Köpecik te inanılmaz mutlu herkes mutlu hadi sıra sizde :D:D Kısa Mutluluk sözleri вєкℓєиєи güи gєℓє¢єкѕє çєкιℓєи нαѕяєт кυтѕαℓ∂ıя αşк вιя ιçкι∂ιя нєякєѕ ιçємєz вιя кєяє ιçєи αѕℓα...
  4. Msn Mutluluk Nickleri 2012 hiper Süppper

Msn Mutluluk Nickleri 2012 hiper Süppper

Msn de yada facebook ta kullanabileceğinizi düşündüğümüz mutluluğunuzu çağrıştıran ve ifade eden yazı ve nick gibi kullanacağınız şekiller var meleklerim. Haydi herkes kullansın. Mutlu olun. :cici: Msn Mutluluk Nickleri 2012 вєкℓєиєи güи gєℓє¢єкѕє çєкιℓєи нαѕяєт кυтѕαℓ∂ıя αşк вιя ιçкι∂ιя нєякєѕ ιçємєz вιя кєяє ιçєи αѕℓα ναzgєçємєz єи вüуüк нαтαм ѕєиι ѕєνмєк ∂єğιℓ.ѕєиιи вєиι ѕєνмєиι...
  5. Mutluluk İle İlgili Sözler 2012

Mutluluk İle İlgili Sözler 2012

2012 mutluluk sözleri 2012 mutluluk mesajları mutluluk ile ilgili sözler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Mutluluk paylaşıldığında güzeldir melekler :) Paylaşıldığında çoğalır, daha bir anlam kazanır. Siz de mutluluğunuzu 2012 mutluluk sözleri ile ifade edebilir, 2012 mutluluk mesajları ile arkadaşlarınızla , sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Arkadaşınıza tatlı sözler edebilir,...

Sayfayı Paylaş