gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Mutluluk şükür etmesini bilmektir!

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

mutlu olun- mutlu kalın

Mutluluk şükür etmesini bilmektir! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şükür secdesi

Şükür secdesi

Zorluk ve musibetleri uzaklaştırmaya, rızkın devamını sağlamaya, zengin olmaya, ilahi lütuf ve ihsanlara ermeye delalet eder.Rüyada görülen sükür secdesi, belalan defetmeye, rizki yenilemeye ve rüyayi gören tarafindan sükür secdesine kosan kimse için mükafata isarettir.
  2. Mutluluk İlk Şükür ile Başlar

Mutluluk İlk Şükür ile Başlar

. Mutluluk ilk şükür ile başlar “ Hani olurya , yoldan geçerken bir trafik kazası görürsün araç paramparça için cız eder , o tortulu taş kalıbı kalbin titrer hani “ Allah korusun “ dersin … Haline şükredersin … Hani olurya , hastalanırsın hastaneye gidersin , ameliyattan çıkanlar mı dersin , gözleri görmeyip elleri önde ortalıkta gezenleri mi dersin her hastalığı görürsün sonra o...
  3. şükür ilahisi

şükür ilahisi

şükür ilahisi Her tarafım kan olsa da Can bedenden ayrılsa da Kalbim atar nefesim var Şükür Allah�ım buna da Daha kötü olabilir Buda bir hikmet nedense Çekeceğim bu çileyse Şükür Allah�ım buna da Bir kolum ayağım koptu Vücudum bak param parça Soluyorum daha hala Şükür Allah�ım buna da Derdi veren sabrı verir Çaresini elbet bilir Hakkettim ben bu cezayı Şükür Allah�ım buna da Azrail henüz...
  4. ??? *mutluluk* ???

??? *mutluluk* ???

Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar yaşamaktan... Gül değil hep diken...
  5. şükür hamileyim

şükür hamileyim

beyza hanım sizi sorularımla çok bunalttım hakkınızı helal edin ne olur çok yardımcı oldunz bana şimdi doktordan geliyorum hamileymişim çok teşekkür ederim bundan sonra bebeğimle ilgili sizi rahatsız edicem sizden öğreneceğim çok şey var :kiss:

Sayfayı Paylaş