??? *mutluluk* ???

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
M

* MuCiZé *

Forum Okuru
??? *mutluluk* ???
Yorgunum sevgili Yorgunum..... Duygularım.... Ümitlerim.... Dileklerim
yorgun.... Her defasında kırılıp Parçalanmaktan yorgun yüreğim.... Aldatılmaktan Kırgın umutlarım.... Yarım kalmaktan aşka Yorgunum..... Geceyi uykusuz Günü karanlık
yaşamaktan Yorgunum... Yoruldum sevgili... Her ümidin peşinden Koşmaktan Solan gençliğim.. Yoruldum.. Yalancı bahar
yaşamaktan... Gül değil hep diken avuçlamaktan Kırılıp parçalara
ayrılmaktan....
Yoruldum.... Yorgunum sevgili.... BU GECE DAHA
BİR YORGUNUM...

Moderatör tarafında düzenlendi:
ne olur ne biter zaman gösterecek ama ders aldığım şeyler var yaşadıklarımdan,zamana bırakıcam bundan sonra,olacağı varsa olur zaten nekadar istesek de istemesek de..

Tatlım bak kendinde yazmışsın zamana bırakıcam diye.Yazdıklarını okudum ben zamana bırak diyorum herşey zamanla ortaya çıkar belirir zaten.Babanı küçük yaşta kaybetmişsin başın sağolsun bitanem.İnsanın sevdiklerini kaybetmesi çok acı evet böyle konularda kitleniyorum ama şunu söylemek istiyorum babanı kaybettiğin için sana sahip çıkacak biriyle beraber olmak istiyorsun çünkü belkide bu duyguyu hiç tatmadın.Ama baştada söyledimya herşey zamanla olucak acısıda tatlısıda.Sadece biraz bekleyip sabretmek gerek..Birde bu konuları kafana takıpta öyle çok canını sıkma hiçbirşey canından daha değerli değil.Herşey olacağına varır..Öyle olumsuzda düşünme mutlu olamıyacağım diye düşünme negatif enerjileri toplama üzerine..''ben mutluyum ve hayatım boyunca mutlu olarak kalacağım çünkü mutluluğu hak ediyorum''diye düşün olur mu?Her zaman pozitif ol stres altında girmek canını sıkmak iyi değildir.Eğer canını sıkan seni korkutan ürküten birşey varsa onun üzerine git sen onu korkut.Sen hayatı değil hayat seni çeksin...öptüm seni canım benim

Son düzenleme:
ahh mutluluk ahhh
bi gün gelicek diyceksinki ne deliymişim ufacık şeylerle hayatı kendime zindan etmişim diyceksin

şimdi sana bu yazım anlamsız gelicek belki ama inan dediğim olucak
gençliğini karartma kendine boşuna değmez insan uğruna sıkma kendini
sen daha çok gençsin çantanı takıp gezicek dönemdesin ..
olmuyomu seni üzüyomu uzatma kestir at başta sıkan sonunda mutlu etmiycek

inşanlah en büyük derdin bu olsun hayatın boyunca bu günlerini gülümseyerek hatırlıycaksın şuanda olduğun yaşa dönmiyceksin malesef.....

Bence sen herşeyi çok kafana takıyosun
bırak zaman bakalım sana ne gösterecek
göreceğin gün güzel gün olacak buna eminim
çünkü dualarımdasın canım benim:)

herşey gönlünce olsunnn tatlımm herşeyin ilacı biraz zaman biraz sabır biraz umut ve sonunda istediğinin daha fazla hatta hayal bile edemeyecegin mutluluk o arayıpta bulamadıgın mutlulukk seninle olacakk.....güven bana o temiz yüreğini içini rahat tut bir günnn mutluluktan aglayacakk o güzel gözlerin.....

Geri