gebe
  1. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163

Mutluyum Çünkü...

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Asena_Sule tarafından paylaşıldı.

sevgili melekler şundan dolayı mutluyum diyebileceğiniz şeyler nelerdir ? Mutluyum Çünkü...

1- Eşime/Sevgilime aşığım
    2- Mükemmel bi anne ve babam var
    3- Dünya tatalısı çocuklarım var
    4- mükemmel dostalra sahibim
    5- güzel bi işim var
    6- şükür sağlığım sıhhatim yerinde
    7- kendi evim ve arabam var
    8- Hayatın tadını çıkarmayı seviyorum ve biliyorum

2. Beyzamedine

Beyzamedine Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    3

Mutluyum Çünkü... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çünkü Gitmiştin..!

Çünkü Gitmiştin..!

Çünkü Gitmiştin..! Çünkü gitmiştin... Soğumuştu mevsim ardından bakarken. Soğuktu dilsiz duvarlar, içine kirli su birikmiş kaldırımlar. Bulut perdelemişti mavi gökyüzünü. Ketumdu üstelik semalar.. Vermedi ödünç bir damla yaş bile. Islak kaldırımlarda yankılandı ayak seslerin. Ve gittin… Yitirdim güneşimi, serin bir koyuluğa dönüştü gümüşten kumsallar. Eteklerine tutunmuştu yeşil...
  2. mutluyum...

mutluyum...

bugün benim doğum günümm
  3. özlüyorum .........çünkü

özlüyorum .........çünkü

Ben senin en çok sesini sevdim Buğulu çoğu zaman, taze bir ekmek gibi Önce aşka çağıran,sonra dinlendiren Bana her zaman dost, her zaman sevgili Ben senin en çok ellerini sevdim Bir pınar serinliğinde, küçücük ve ak pak Nice güzellikler gördüm yeryüzünde En güzeli bir sabah ellerinle uyanmak Ben senin en çok gözlerini sevdim Kâh çocukça mavi, kâh inadına yeşil Aydınlıklar, esenlikler,...
  4. gülümseyin çünkü..

gülümseyin çünkü..

Gülümseyin Çünkü; *Bir gülümseme; sevginin ve insan olmanın anahtarıdır. *Bir gülümseme; iç dünyamızın güzelliklerini, dışa yansıtır. *Bir gülümseme; bir külfeti yok eder, fakat çok şey kazandırır. *Bir gülümseme; evde saadet, iş yerinde muvaffakiyettir. *Bir gülümseme; başkalarına ikramda bulunmak demektir. *Bir gülümseme;...... vereni fakirleştirmeden, alanı zenginleştirir. *Bir...

Sayfayı Paylaş