Mutluyummm çookk

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
Mutluyummm çookk
Buğün ne oldu biliyormusunuz?:26: onca yaşananlara ragmen acıya ragmen benim yaptıklarıma ragmen sevdiğim adam bana yüzük almış çook mutluyum şuan aglıyorum ama bu gözyaşalrım hem mutluluktan hemde utanctan ona yaptıgım o pişmanlıktan sonra acıkçası beni bırakcagını düşünüyordum... o affetti de beni ben kendimi nasıl affedeceğim onu bilmiyorum işte... gece yatarken başımı yastıga koyarken ona yaptıgım hata geliyor dökülüyor gözyaşlarım dökülsünde zaten neyse herşeye ragmen mutluyum... bennn yeni dostlarımla(umarım bu lafıma kızmazsınız) sizlerle bunu paylaşmak istedim ilk yazıma bu kdr önem verdiğiniz için acıkcası şaşırdım kimse okumaz diyordum sagolun umarım hepiniz çook mutlu olursunuz... umarım herşey için teşekkürler seviyorum hepinizi:laugh:

aramıza hoşgeldin öncelikle,ne yaptın bilemiyorum ama pişman olmuşsun ve erkek arkadaşında demekki bu konuyu unuttu bitti gitti :) bence bundan sonra yaptığın hatalara ağlama,geçmişi düşünme de geleceğe bak,hatalarını tekrarlamadan sevdiğim adam dediğin kişiye sahip çık.herşey gönlünce olsun canım,umarım artık geceleri daha huzurlu uyursun,ve inşaallh yastığa başını koyduğunda hep yaşadığınız güsel anılar aklına gelir :):)

Son pismanlik fayda etmez derler,fakat sen bir sans yakalamissin,gecmisi unut,sevdigin kisi de seni seviyor olmalim ki,o bunu unutmus,sen de unut,uzerine bir sunger cek ve yeniden basla.Bu hatadan ders almissin ve farkindasin,seviyorsan,sevdigini bundan sonra kirmamaya calis.

çok sevindim canım..önemli olan hatanı fark etmiş olman..inşallah bundan sonra çooook mutlu olursun ve hatalarını tekrarlamazsın.. sevginin değerini bil...

hep mutlu ol gözyaşların bile mutluluktan aksın artık geriye bakma sevdiginin kıymetini bil hep mutlu olun

Geri