gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Mutsuz bir Evliligin nedenleri

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

mutsuz evlilik nedenleri Mutsuz evliligin sirlari, Mutsuz evlilik, Mutsuz evlilikler, Mutsuz bir evliligin nedenleri
    Meleklerim.. Bence bunlara Dikkat edersek, o zaman Evliligimiz (insaallah) sorunsuz bir sekilde gider.. Gerci 100% sorunsuz bir evlilik yoktur ve arada catismalar, anlasmazliklar olur - ama sunu unutmayalimki: tartismalar evliligin tadi / tuzudur ;) Asagidakiler (bence) tartismalar icin ana sebepler ve herkezd birinden birini yasamistir :)

Mutsuz olmak isteyen kadınların evlilik sırları

• Eşinizi her fırsatta eleştirin.

• Annesinden ve kız kardeşinden şikayet edin, yaşamıyorlarsa geçmişte yaptıklarını anlatın.

• Sizi anlamadığından yakının.

• Yorgun olduğu zamanlar gezmeler ayarlayın.

• Sık sık ilgisinin azaldığından şikayet edin.

• Sizin dışınızda kimseyle görüşmesine izin vermeyin, görüşmeye kalkarsa kıskançlık krizleri geçirin.

• Size yaklaştığında bahaneler bulun.

• Geçen sene bugün ne giydiğinizi sorun, bulamazsa hır çıkarın.

• Maç seyrederken başka kanallarda eğlence programı arayın.

• Sizi dinlemediğinden şikayet edin, dinlemeye kalkarsa artık geç olduğunu söyleyin.

• Evde saç-baş dağınık dolaşın, başkalarının yanında kendinize özen gösterin.

• Yaşlanıp göbeklendiğini söyleyin, itiraz ederse konuşmanızı kanıtlarla destekleyin.

Not: Alintidir...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Haziran 2011
  2. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bosanmak istegenler icin iyi bi yazi

Mutsuz bir Evliligin nedenleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  2. Bir evliligi sonsuz yapmanin sirlari ...

Bir evliligi sonsuz yapmanin sirlari ...

Buyrun Meleklerim :) (sakin örnek almayin:D) Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarını keşfettik... Haftada iki kere, güzel bir restoranda gideriz, biraz şarap, biraz güzel yiyecek... Salı günleri o gider, Cumaları ben... Ayrı yataklarda yatarız... Onunki İzmir’de, benimki İstanbul’da... Karımı her yere götürürüm... Ama her seferinde dönüş yolunu bulur... Yıldönümümüz...
  3. Mutsuz bir kadının günlüğü

Mutsuz bir kadının günlüğü

Kocasının onu mutlu etmesini istiyor ve sonunda bakın neler oluyor.:D 1. Gün Dun gece 25. evlilik yıldönümümüzü kutladık..aman ne kutlamaydı..evlendiğimiz geceyi tekrar canlandıralım dedik, güzelce yemeğimizi yedik şarap içtik dansettik ve sıra yatağımıza girmeye gelince benim adam ne yaptı dersiniz? Kendini banyoya kilitleyip bütün gece ağladı!! 2. Gün Kocam bugün bana çok önemli bir sır...
  4. Mutsuzum

Mutsuzum

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle...
  5. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim

Sayfayı Paylaş