Mutsuzum çaresizim eşimle sürekli kavga ediyorum

canım ben ( kavga bile etseniz asla yataga kus girmeyin ve sabaha bu olayi unutun diyordu) bu sözü çocuklar duymasın dizisinde duymuştum her kavga ettimizde aklıma gelir yatağa girerken falan ama olmuyo canım ya ama şimdi küs değiliz o anı unuttu benim koca bağırı çağırı 5 dakika sonra unutur aynı kaynanam gbi o da öyledir lafı söyler ondan sonra unutur ama onunla 4 aydır küsüsz

bence bu dusunduklerıni ona da anlat mutlaka sakın bir sekilde konusmayı deneyin.. soylemediğin hersey ileride pişmanlık olarak karsına cıkar..

canım inşallah eşinle sorunlarınızı en kısa zamanda çözersiniz.. her evlilikte sorunlar olur.. önemli olan yapılan hatayı anlayıp bidaha yapmamaktır.. kızgınlık anında her insan bi takım kırıcı kelimeler sarfedebilir istemeden..en iyisi bi taraf sinirliyken bi tarafın alttan alması..belkide eşinizin bir derdi vardır iş yernde sornlrı olablr....vs konuşmayı deneyin bence.. ama sizi ezmesinede asla izin vermeyin..herşeyin hayırlısı olsun hakkınızda.. umarım eşiniz sizi kırdığı için pişman olur ve umarım bidaha bu hatalrnı tekrarlmaz..

ALLAH yardımcınız olsun.kendinizi bukadar yıpratmayın inanın sizin sağlığınıza bişey olursa size 18 aylık oğlunuza olur olan rabbim size onu onuda size bağışlasın.kendinizi yıpratmakla hiçbir sonuç alamazsınız kızdığınız bunaldığınız her anda rabbime sığınının ve herşeyi ona havale edin ben bunun karşılığını hep gördüm sizde deneyin ve çocuğunuza sımsıkı sarılın mutluluğu ona sarıldığınızda görecek ve boş şeylere üzüldüğünüzü göreceksiniz üzülmeyin neolur

Insallah canim,olur boyle seyler ve gecer gider,evlilik basli basina bir yuk zaten,bazen altinda eziliyor insan,bazen de kolayca omuzluyor.Ne yaparsin her gun ayni olmuyor.

hayat size aslında en güzel hediyeyi vermiş zaten bence biraz sen biraz eşin ilişkinize ve o hediyeye (oğlunuza) sahip çıkın..ilişkilerimizi hoyratça kullanmaya hiç hakkımız yok bence sinirler yatışınca karşılıklı oturup konuşun hayatta herşey yoluna bi şekilde girer ölüm dışında...

eşler arasında herşey yaşanıyor... sen nasıl kızgınlık anında söylemişsen emin ol eşin de o anlamda söylemiştir... şu aralar pek üstüne düşme söylediğinin... çünkü o zaman da hiç beklemediğin başka tartışmalar çıkıyor... unut da demiyorum ama aranız bal börek olduğunda nazlı nazlı sebebini sorabilirsin..ben deniyorum ve çok işe yarıyor...hem tartışmıyoruz hem beni tatmin edecek bi cevap alıyorum..ne yapalım bu erkekler böyle idare etmek lazım :ehi:

merhaba GÜL hanım;
hayat bazen iyi bazen de kötü olabiliyor ama her şeye rağmen ben derim ki allah (mağaşallah) dünyalar tatlısı bir meyveyi cennetinden alarak sana emanet etmiş.Sende ona göre düşün ve ona göre gerekirse eski günleri ona hatırlat ve onu hala ne kadar çok sevdiğini belli et.ve en fazla da Allaha dua et.İnşallah karanlık gecede kara taşın üzerindeki kara karıncayı gören Allah seni de mutlaka görür ve tatlı bir geçincemeyi hanene koyar.Allah yardımcın olsun

Geri