gebe
  1. elifKayıtsız Üye

elifKayıtsız Üye Forum Okuru

mutsuzum eşim aldatıyor şiddet uyguluyor çok çirkinim estetik olmak istiyorum lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında elifKayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

25 yaşındayım 3 çoçukannesiyim kendime hiç güvenmiyorum her yerim kusurlu bazen düşünüyorum güzel olsaydım bende mutlu olurdum diye eşimin gözleri ozaman birtek beni görürdü

mutsuzum eşim aldatıyor şiddet uyguluyor çok çirkinim estetik olmak istiyorum lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şiddeti en çok memurlar uyguluyor

Şiddeti en çok memurlar uyguluyor

Şiddeti en çok memurlar uyguluyor İzmir Barosu Kadın Hakları Komisyonunun aile içi şiddeti engellemek amacıyla kahvehanelerde erkeklere yönelik eğitim çalışması yapacağı bildirildi. Kadın Hakları Komisyonu Başkanı Avukat Pınar Tatlı, yaptığı açıklamada, İzmir Barosu olarak cezaevlerindeki erkeklere yönelik bu eğitim çalışmasını tamamladıklarını, aile içi şiddet ve...
  2. Kimler eşlerine şiddet uyguluyor?

Kimler eşlerine şiddet uyguluyor?

Dayak hayvana bile yakışmazken hala hasta ruhlu kişiler kadınlara bu eğilimde bulunmaktadırlar...Sadece ülkemizde değil dünyanın birçok yerinde kadınlar erkeklerden şiddet görmektedirler.Araştırmalara göre kimler eşlerinden bu şekilde şiddet görüyor acaba? İşte evdeki şiddet için bir araştırmanın ilginç sonucu. UÜ öğretim üyelerince yapılan bir araştırma, çarpıcı sonuçlar ortaya...
  3. Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

Eşim beni aldatıyor lütfen bi akıl verin

merhaba ben eşimle 2009 yılında internette tanışarak severek evlendim ama kıskançlık krizlerim baskılarım yüzünden mutlu olamadık dün telefonunda bir mesj buldum sabahın köründe kendi telefonundan arkadaşını işletmek amaçlı atmıştı o mesajı şahin bey mrb ben sibel nasılsınız iyimisiniz diye başlıyordu mesaj tuba izinli yazıyordu sonundada..eşime güvensemde içime kurt düşmüştü onun uyanmasını...
  4. Eşimi çok seviyorum fakat mutsuzum...

Eşimi çok seviyorum fakat mutsuzum...

eşimi çok seviyorum fakat evliliğimiz başından beri eşim ya anlattıklarımı kaile almaz gibi dinliyordu yada dalgaya alarak. çogu agız takışmalarımzıda benim sözümü kesip durduğu için ben kendimi duyurmak içinde sesimi yükselterek konuşuruyorum vebu artık alışkanlık yaptıgından yeriene göre kendi ailem olsun kayınvalidemler olsun bir konu başkalarıyla ilgili yorum yapılacagı zaman ya da...
  5. Hamdi Alkan Yeni Eşine Şiddet mi Uyguluyor?

Hamdi Alkan Yeni Eşine Şiddet mi Uyguluyor?

hamdi alkan haberleri, hamdi alkan yeni eşi, hamdi alkanın evliliği Sevgili melekler, kendisi gibi oyuncu olan eşi Canan Hoşgör'den ayrılıp, Selen Görgüzel'le evlenen Hamdi Alkan, yeniden şiddet söylemleriyle gündemde. Eski eşi Canan Hoşgör'ün boşanma dilekçesinde eşinden şiddet gördüğünü belirttiği Alkan'ın yeni eşine de şiddet uyguladığı söyleniyor. İşte haberin detayları... Nisan...

Sayfayı Paylaş