gebe
  1. DreamerDoll

DreamerDoll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mutsuzum-umutsuzum- yalnızım :((

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında DreamerDoll tarafından paylaşıldı.

yaLnızım çok yalnızım:((ne bi dost ne bi arkadaş ne sewgili hiç kimsem yok o kdr doluyum ağlıcak bi omuz bulamıorum kendime derdimi anlatabilceğim dinlicek kimse yok.çook yalnızım çoook :((

mutsuzum-umutsuzum- yalnızım :(( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Umutsuzum......

Umutsuzum......

3 yil oldu evleneli... basta aman is önce kariyer diyerek hamile kalmayi erteledim (esim cok istiyordu onuda bi sekilde ikna ettim) 5 ay önce korunmayi biraktim artik zamani geldi diyordum ama hala bi ses seda yok. 1 yil gecmedi diye doktorlar hicbir test yapmiyorlar normaldir falan diyorlar, esim de öyle, allah razi olsun, daha dur hem olmazsa napalim sen bana yetersin diyor... canim benim....
  2. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  3. Mutsuzum

Mutsuzum

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle...
  4. Yalnızım mutsuzum huzursuzum...

Yalnızım mutsuzum huzursuzum...

mutsuzum ne yapmalıyım huzursuzum eşimle mutsuzum çok yalnızım ne yapmalıyım yalnızım Yalnızımm.... yapayalnız Yalnızlık.... Şuanda hiç bir şey mümkün değil.... Şuan da her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben.... Şuan da sadece yalnızlık ve kahır var başucumda... Belkide sadece yalnızlık olsaydı bu kadar koymazdı bu gece bana :( Birde kahır var tarifsiz bir sızıyla.......
  5. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim

Sayfayı Paylaş