gebe
  1. kartanesi88

kartanesi88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

mutsuzum

Konu, 'Yıkama Yağlama Servisi :)' kısmında kartanesi88 tarafından paylaşıldı.

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Öncelikle aramıza hoşgeldin canım.Hımm ne yapıyorlarki? Eşin sana destek çıkmıyor mu peki tatlım? Söylediğine göre sadece sana değil eşinede yapıyorlar.Bu durumda yalnız değilsin bak eşin seninle beraber.İkiniz beraber bu sorunları aşabilirsiniz bence.Bence konuşmayı deneyebilirsiniz.Neden ayrılmayı düşünüyorsunuz ki? Allah kolaylık versin canım benim

3. siirsevdalisi

siirsevdalisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Oldugun durum hic kolay bir durum degil..
    Ama bir gercek varki hersey esinde bitiyor..
    Sen bu sekilde mutsuzsan onun mutlu olmasi normal degildir..ama beliki hayatindan sikayeti yok esininki su an hala ordasiniz..
    Herkesin diye bilecegi gibi..
    En iyi yöntem esini al karsina otur ve konus onu sevdigini anlat ona, mutsuz oldugunu huzursuz oldugunu.. ne olursa olsun ailesine saygi duydugunu ama bu sekildede yuvanizin tehlikede oldunu
    anlat,anlatki seninde bu durumdan memnun olmadigini ve simdi birseyler yapma zamani geldi demesi gerektigini anlasin..
    Insallah hersey yola girer..kimse bosanmak icin evlenmez.Rabbim yuvaniza huzur ve mutluluk versin
    Hersey gönlünüzce olsun..

4. nur_nur_nur

nur_nur_nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eger ıkınızede aynı sekılde davranıyorlarsa aslında bıraz daha ıyı sana ayrı ona ayrı davransalar esıne ınandıramazdın o daha kotu olurdu ama bırlıkte bunalıyorsanız kesınlıkle bırlıkte hareket edıp konusabılırsınız o da olmassa esınle bırlıkte baska eve tasınırsınız.basbasa uzun uzun konusun eınım tatlıya baglanacaktır.yanı temennım.Allah yardımcınız olsun

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Oldukca zor bir durum..esinle bir olup olumsuzlukların üstesinden gelebilirsiniz aynı dili konusarak. :)

mutsuzum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutsuzum.. :(

Mutsuzum.. :(

Hiç arkadasım yok kendimi cok yalnız hissediyorum :cry:
  2. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  3. mutsuzum caresizim

mutsuzum caresizim

eşimle aram bozuk arkadaşlar o kadar kötüyüm ki anlatamam çok mutsuzum ben 4 yıllık evliyim ve 18 aylık bi oğlum var hersey iyi güzelde eşimle aram iyi değil bugün kavga ettik :argue:moralim çok bozuk şu satırları yazarken bile gözyaşlarım yanaklarımdan süzülüyo :cry_smile::cry_smile: napcam netcem nasıl düzelcek bilmiyom çok hoyrat davranıyo ağzından çıkan kelimeler kalbimi kırıyo eşim el...
  4. Mutsuzum

Mutsuzum

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle...
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş