mutsuzum

kartanesi88

Yeni Üye
Üye
mutsuzum
evlendim mutsuzum
merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim

Öncelikle aramıza hoşgeldin canım.Hımm ne yapıyorlarki? Eşin sana destek çıkmıyor mu peki tatlım? Söylediğine göre sadece sana değil eşinede yapıyorlar.Bu durumda yalnız değilsin bak eşin seninle beraber.İkiniz beraber bu sorunları aşabilirsiniz bence.Bence konuşmayı deneyebilirsiniz.Neden ayrılmayı düşünüyorsunuz ki? Allah kolaylık versin canım benim

Oldugun durum hic kolay bir durum degil..
Ama bir gercek varki hersey esinde bitiyor..
Sen bu sekilde mutsuzsan onun mutlu olmasi normal degildir..ama beliki hayatindan sikayeti yok esininki su an hala ordasiniz..
Herkesin diye bilecegi gibi..
En iyi yöntem esini al karsina otur ve konus onu sevdigini anlat ona, mutsuz oldugunu huzursuz oldugunu.. ne olursa olsun ailesine saygi duydugunu ama bu sekildede yuvanizin tehlikede oldunu
anlat,anlatki seninde bu durumdan memnun olmadigini ve simdi birseyler yapma zamani geldi demesi gerektigini anlasin..
Insallah hersey yola girer..kimse bosanmak icin evlenmez.Rabbim yuvaniza huzur ve mutluluk versin
Hersey gönlünüzce olsun..

eger ıkınızede aynı sekılde davranıyorlarsa aslında bıraz daha ıyı sana ayrı ona ayrı davransalar esıne ınandıramazdın o daha kotu olurdu ama bırlıkte bunalıyorsanız kesınlıkle bırlıkte hareket edıp konusabılırsınız o da olmassa esınle bırlıkte baska eve tasınırsınız.basbasa uzun uzun konusun eınım tatlıya baglanacaktır.yanı temennım.Allah yardımcınız olsun

Geri