gebe
  1. ec_el

ec_el Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Mutsuzum.. :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ec_el tarafından paylaşıldı.

Hiç arkadasım yok kendimi cok yalnız hissediyorum :cry:

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Mutsuzum.. :(
    ozaman doğru yerdesin canım...sana elimizden geldiğince ister arkadaş,ister dost,paylaşacağın yazılarla belkide sırdaş artık sen ne istersen:))) melekler üzülmeye gelmez onlar çok kırılgandır çünki........

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

evet canım tek kelimeyle darkangele katılıyorum canım arkadaşlık için tam yerindesin dürüst ve güvenilir olduğun sürece burdasın ve bizimlesin yani artık yanlız değilsin...:)

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

artıkk yalnız diilsinnn ... bizlerr hepp yanındayızzzzz .. unutma olurmu canımm..

5. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Neden bu kadar karamsar ve mutsuzsun bilmiyorum ama çaresiz hiç bir şey yoktur.Bak kocaman bir ailenin içine girdin. Emin ol seninle dertleşece, derdini paylaşacak, çare olacak o kadar çok ablan ve arkadaşın varki... Hayat yaşamaya değer. Artı hiç bir şey tatlı canını sıkmaya değmez. Hoş geldin aramıza....

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

aaaa bak şimdi alınırız haa :tsk: biz neciyiz bak bu kadar arkadaşın arasına girdin melekler topluluğunun bir ferdi oldun yanlız felanda deyilsin :D:D

insan kendini nasıl hissetmek isterse öyledir aslında bazen olurki kalabalık içersinde yanlız hissedersin kendini bazende tek başınayken bile kendi dağ gibi güçlü ve sevilen biri gibi hissedersin bu gibi durumlar normaldir arada iniş çıkışlar olur hayatımızda ve ben kendi adıma derimki yanlızlık benim en vefalı arkadaşım yanlızlık iyidir kıymetini bil :)
    her insan kendince biraz yanlızdır önemli olan kendini ruhen yanlız hissetmemendir ve unutma herşeyin bir sonu olduğu gibi her yanlızlığında kalabalığında bir sonu vardır:)

7. ec_el

ec_el Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize cok tesekkür ederim ya yazdıklarınızı okudugumda nekadar mutlu oldugumu anlatamam :) Emin olun herzaman dürüst ve güvenilir olucam aksinden zaten nefret ederim..

8. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Mutsuzum.. :(

Hic mutsuz olma güzelim arkadaslara katiliyorum burda okadar cok iyi anlayisli arkadaslarin oluyor ki.......

9. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

evet kendini yalnız hissetme,hissettiğinde de meleklere uğra bizler varız:)

10. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

canım san tek dıyecegım..bazen yalnız olmakta guzeldır..hayatımda bı tanecık arkadasım oldu..10yıl boyunca bırlıkte oturduk.sonra ben tasındım ayrı sehırlere dustuk.hala gorusuyoruz ama derdımı anlatcak kımsem yok..eşime biyere kadar anlatıyorum..bazı seyler var arkadasla paylasılan..şimdi oda yok herseyı kendı kendıme dusunup tartıyorum..buda artık cok hosuma gıdıyor..aynı dert bende de var..iş yerınde arkadas var ama arkadas iş hakkında soru soruyorum devamı yok..bende yalnızım ve artık ınan cok hosuma gıdıyor.canını sıkma yalnızlıgın guzel yanlarını bu..mesela sıtemıze takıl..hersey var..sıkılmazsın..arkadas dolu...:party::party::party::party:

11. masalp3risi

masalp3risi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende çok mutsuzum 1 yıllık sözlüm tarafından aldatıldım şimdi kolu kanadı kırık biriyim hakedecek bişeyde yapmadım ama hakkım haram olsun ona.

12. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Melekler mutsuz olmak için o kadar bahane buluyoruzki kendimize,yaşadıkça neler görüyoruz..Şu kısacık hayatta üzülmeye değmez..Beterin beteri vardır derler.Elimizdekinin kıymetini bilelim..Yaşamak çok güzel,böyle melekler arasında olmak daha da güzel..

13. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

kimse aldatılmayı haketmez masal perisi üzülme senin bir suçun yok iyiki sözlüyken bitmiş ya evli olsaydın daha kötü olurdu ALLAH kimsenin başına vermesin kafana takma yanında biz melekler varız hiçbir melek üzülmeyi hak etmez hayat kötü olduğu kadar güzel şeylerde getirir geçmişi bırak geleceğe bak

14. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

bak birtanem eğer o seni aldatmışsa demekki o seni hak etmemiştir.aldatmak basit bişey değil canım.bence hiç üzülme ben olsam umrumda bile olmaz o aslında seni değil kendini aldattı.yakında o da gerçekleri görür pişmanlık duyar ama çok geç olur herşey için.sen hiç üzülme haline şükret ki evlendikten sonra değil de gerçek yüzünü şimdi gördün.ne insanlar var canım benim..

meleklerim üzülmeyinnn hep kötüyü düşünmeyin yaa biraz çevrenizdeki iyi şeyleri görün bakın böyle daha çok mutlu olucaksınız..sizleri seviyorum

15. Monera

Monera Forum Okuru

Benimde bazen kendimi çok mutsuz hissettiğim olmuyo değil..ama önemseme bunu bizler varızya:)

Mutsuzum.. :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  2. mutsuzum caresizim

mutsuzum caresizim

eşimle aram bozuk arkadaşlar o kadar kötüyüm ki anlatamam çok mutsuzum ben 4 yıllık evliyim ve 18 aylık bi oğlum var hersey iyi güzelde eşimle aram iyi değil bugün kavga ettik :argue:moralim çok bozuk şu satırları yazarken bile gözyaşlarım yanaklarımdan süzülüyo :cry_smile::cry_smile: napcam netcem nasıl düzelcek bilmiyom çok hoyrat davranıyo ağzından çıkan kelimeler kalbimi kırıyo eşim el...
  3. Mutsuzum

Mutsuzum

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle...
  4. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş