gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Muttali ve vakıf olmak

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kendisi için gizli olan bir meseleye muttali oldugunu görmek, gizli bir ilimle, ya da büyük bir sanat ile tabir edilir. Sayet rüyayi gören ehli ilimden ise eger ilim ehli degilse rüyayi görenin isleyecegi hile ve fesadma delalettir. Gizli olan seye rüyada muttali oldugunu görmek, Allahin sirlanndan olan hazine ve maden gibi seylere muttali olacagina alamettir

Muttali ve vakıf olmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muttali olmak

Muttali olmak

Bakınız; Haberdar Olmak
  2. Vakıf Olmak

Vakıf Olmak

Bakınız; Haberdar Olmak.Kendisi için gizli olan bir meseleye muttali oldugunu görmek, gizli bir ilimle, ya da büyük bir sanat ile tabir edilir. Gizli olan seye rüyada muttali oldugunu görmek, maden gibi seylere muttali olacagina alamettir.
  3. Vakıf

Vakıf

Kişinin iyilik yapacağına işaret eder.Bir seyi vakfettigini veya bir vakif kurdugunu görmek, dünyada ve ahirette Allah'in (C.C.) makbul kulu olduguna isarettir. Bir rivayete göre, bir seyini vakfettigini gören, dünyadaki bütün islerinin yolunda gitmesini saglar.
  4. Şehit Yakınlarına Yardım Yapan Vakıf Ve Kurumlar

Şehit Yakınlarına Yardım Yapan Vakıf Ve Kurumlar

şehitler vakfı sehitler vakfi kartal öğrenim yardım derneği şehit yakınlarına büyük hizmet T.S.K. Mehmetçik Vakfı : Askerlik hizmetlerini yaptıkları sırada şehit olan erbaş ve erlerle ilgili yapılacak ekonomik ve sosyal yardımların esas ve usullerim düzenler. Erbaş ve erlerin ölmeleri veya sakatlanmalarına göre aşağıda belirtilen yardımlar yapılır. Bu yardım; şehit evli ve...
  5. Türkiye genelinde faaliyet gösteren dernek ve vakıfların sayısı ortaya çıktı

Türkiye genelinde faaliyet gösteren dernek ve vakıfların sayısı ortaya çıktı

türkiyedeki vakıf sayısı bursa da faaliyet gösteren vakıflar faaliyet gösteren vakıflar türkiye de türkiyede vakıf sayısı Türkiye genelinde faaliyet gösteren dernek ve vakıfların sayısı ortaya çıktı Türkiye genelinde faaliyet gösteren yaklaşık 80 bin 212 dernek ve 4 bin 471 vakıf bulunuyor. Derneklerin 14 bin 744'ünü cami yaptırma ve kuran kursu düzenleme gibi faaliyetler üstlenen...

Sayfayı Paylaş