gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Muz Maskesiyle Saçlarınız Parlasın!

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

muz maskesi, saç maskesi, saç için muz maskesi

Sevgili melekler, hangimiz saçlarımızın ışıl ışıl parlamasını istemeyiz ki? Şekillendirilmekten ve hava şartlarından cansızlaşmış ve solgun görünene saçlarınız için harika bir önerimiz var. Tamamen doğal bir içeriğe sahip muz maskesi ile parlak ve neme doymuş pırıl pırıl saçlara kavuşabileceksiniz. İşte ayda 2 kez uygulayabileceğiniz muz maskesi tarifi...

saç-maskesi.jpg

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Vay yavrum vaaay hahaha Muz avokado gaymak oh ohh oohh :hihi:

Muz Maskesiyle Saçlarınız Parlasın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saç maskeleri

saç maskeleri

Saçlarınız dökülüyorsa bir uzmana danışmak en iyisidir ama kendiniz de evde saçlarınızı besleyecek uygulamalar yapabilirsiniz. Saç dökülmesi, kadınlarda da sıkça rastlanan bir rahatsızlık. Bu, stres, vitamin eksikliği gibi nedenlerden kaynaklanabileceği gibi, mevsimsel değişiklikler de saç dökülmesini olumsuz etkiler. Peki saç dökülmesi için siz, kendiniz ne yapabilirsiniz? İşte bazı...
  2. Saç maskeleri

Saç maskeleri

Meleklerim bunlar evde rahatlıkla kendinizin hazırlıcagı maskeler ZEYTİNYAĞI MASKESİ: Malzemeler:5 çorbakaşığı zeytinyağı2 yumurtaBone Yapılışı:Zeytinyağı ve yumurtaları karıştırıp saçınıza iyice uygulayın. Daha sonra saçlarınızı boneyle ya da streçle örtün. 15 dakika beklettikten sonra iyice durulayın. BALLI VE ZEYTİNYAĞLI MASKE: Malzemeler:3 çorbakaşığı zeytinyağı2 çorbakaşığı...
  3. saçlarım parlasın istiyorum :))

saçlarım parlasın istiyorum :))

güzel arkadaslarımmmm sevgi böcüklerim sizden yardımlarınızı bekliyorum ilgilenirseniz konumla simdiden teşekkürlerimi sunuyorum concon kızlar bitkisel eczanede satılan olabilir aktarcılarda olabilir ben saçlar için bir bakım kürü araştırıyorum fakat güvenemiyorum.. saçlarım ışıl ışıl parlasın istiyorum.. 1 senedir 4-5 kere boyadım saçlarımı daha önce hiç boyamamıştım boya akınca sanki...
  4. Saçlarınız 15 Dakikada Parlasın!

Saçlarınız 15 Dakikada Parlasın!

Bu konu; Saçlarınız 15 Dakikada Parlasın hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, acil bir iş toplantınız var ya da sevgilinizle, arkadaşlarınızla buluşacaksınız ama kuaföre gitmeye hiç vaktiniz yok. Hemen bu gibi durumlar için yazılmış olan aşağıdaki makalemize bir göz atın ve 15 dakikada saçlarınız nasıl ışıl ışıl parlarmış görün :) 2 dakika yıkayın Şampuanınızı saçlarınızın...
  5. Ballı Muz Maskesiyle Cilt Bakımı Yapın

Ballı Muz Maskesiyle Cilt Bakımı Yapın

ballı muzlu maskeyle gençlik maskesi,ballı muzlu maske tarifi,doğal ballı muzlu maske tarifi,evde ballı muzlu gençlik maske tarifi Ballı Muz Maskesiyle Cilt Bakımı Yapın Güzelleşin, Ballı Muz Maskesi, balla yapılan doğal maskeler, balın cilde faydalarını maske yaparak görün, muzlu bal maskesi cildinizi dipdiri yapsın, cildiniz balla canlansın muzla genç ve diri kalsın nemlensin, yüzünüzü...

Sayfayı Paylaş