gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Muzaffer Akgün - Seçmeler

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

muzaffer akgün muzaffer akgün kırmızı gül demet demet uçun kuşlar uçun izmire doğru akgun kuşlar izmire doğru indir

1- Kara Bahtım Kem Talihim
    2- Kelkitin Altı Bağlar
    3- Küçükten Görmedim Ana Kucağı
    4- Beyaz Giyme Toz Olur
    5- Erzurum Dağları
    6- Tanrıdan Diledim
    7- Keklik Gibi Kanadımı Süzemedim
    8- Uçun Kuşlar Uçun İzmir'e Doğru
    9- Kırmızı Gül Demet Demet
    10- Çadır Kurdum Gurbet Elin Düzüne
    11- İnce Giyerim İnce
    12- Kavurma Koydum Tasa
    13- Ay Karanlık Bulamadım Yolumu
    14- Çıktım Tandır Başına

Son düzenleme: 25 Temmuz 2008
Muzaffer Akgün - Seçmeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muzaffer Sarısözen

Muzaffer Sarısözen

YURTTAN SESLER'İN FEDAKAR İŞÇİLERİ, BUGÜN ÖYLE BİR KALE YAPMAKLA MEŞGULDÜRLER Kİ; TAMAMLANINCA DEĞME TOPRAK ONU YIKAMAZ. Muzaffer Sarısözen Muzaffer Sarısözen, 1899 yılında Sivas ilinin Cami-i Kebir mahallesinde doğdu. Babası Sarıhatipzadelerden Şeyh Hüseyin Hüsnü Efendi,...
  2. Yusuf Akgun - Korkut

Yusuf Akgun - Korkut

KARAKTER Korkut, okullarda sıkça karsımıza çıkan ?inek? ögrencilerdendir. Suratına iki numara büyük gözlükleri, bir türlü normal insanlarla iliski kuramayan tiplere özgü kendine has aksanı ve insanı çıldırtan sorularıyla, dayanılmaz bir tiptir. Sesi boru gibidir ve sürekli yüksek sesle konusur . Korkut heyecanlandıgı zaman, 8-10 yasındaki sımarık çocuklar gibi konusur, R?leri de...
  3. Akgün İstanbul Hotel - İstanbul

Akgün İstanbul Hotel - İstanbul

Otel Bilgileri Kapasite: 275 toplam oda, 550 toplam yatak, 2 kral dairesi, 8 suit oda, 16 bağlantılı oda, 8 özürlü odası, 241 standart oda. Şehir manzarası var. Oda Detayları: Direk telefon, müzik yayını, balkon, minibar, kablo tv, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, suitlerde jakuzi, banyoda telefon. Genel Özellikler: Merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv...
  4. yusuf akgün hayranları

yusuf akgün hayranları

yusuf akgün facebook yusuf akgün ve sevgilisi sevgilisi akgünün

Sayfayı Paylaş