gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar albümü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar albümü Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar şarkıları

Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda usta yorumcu Müzeyyen Senar'ın keklik dağlarda çağılar adlı albümünde yer alan eserlerin listesini sizlerle ve misafirlerimiz ile paylaşıyoruz.

Kendine has üslubuyla Müzeyyen Senar Taş Plak kayıtlarından oluşan Keklik Dağlarda Çağılar albümü müzik marketlerdeki yerini alıyor.Keklik Dağlarda Çağılar albümü 1932-1950 yılları arasında usta yorumcu Müzeyyen Senar'ın ODEON çatısı altında okumuş olduğu 100'ü aşkın taş plak kaydının arasından özenle seçilerek oluşturuldu.
    Keklik Dağlarda Çağılar albümünde birbirinden özel Müzeyyen Senar ile özdeşleşmiş 15 eser yeralıyor.

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar Şarkı Listesi:

Hastayım Yalnızım Seni Yanımda Sanıp Da Bahtiyar Ölmek İsterim
    Haber Gelmez Gönül Virane Kaldı
    Dil Yaresini Andıracak Yare Bulunmaz
    Girdim Yarin Bahçesine Üç İşler
    Sürmelimin Gözlerine Mailem
    Ağlamakla İnlemekle Ömrüm Gelip Geçiyor
    Feryad Etme Gönül Çaren Yok Ki Bulasın
    Gelse O Şuh Meclise
    Gönül Göz Yaşı Dökmekten Usandı Artık
    Söyle Kuzum Hayaline Onu Biraz Unutayım
    Ne Yaptım Kendimi Nasıl Aldattım
    Gül Derler Bana "Gül" Derler
    Gamzedeyim Deva Bulmam Garibim Bir Yuva Kurmam
    Keklik Dağlarda Çağılar
    Feraye'dir Kızın Adı

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müzeyyen Senar

Müzeyyen Senar

Müzeyyen Senar Türk Sanat Müziği'nin ünlü sesi Müzeyyen Senar, 1919 yılında Bursa'da dünyaya geldi. Müzik eğitimine Anadolu Musiki Cemiyeti'nde, kemençe üstadı Kemal Niyazi Seyhun Bey ve udi Hayriye Hanım gözetiminde başladı. Hayranlık uyandıran bir sese sahip olan bu yetenekli kız çocuğunun ünü yayıldıkça, hafız Sadettin Kaynak, Selahattin Pınar, Lem'i Atlı, Mustafa Nafiz Irmak gibi devrin...
  2. Müzeyyen Senar " En Son Okuduklarım" 2008 Albüm Tanıtımı

Müzeyyen Senar " En Son Okuduklarım" 2008 Albüm Tanıtımı

Benzemez Kimse Sana Güfte: Rüştü Şardağ Beste: Fehmi Tokay Geçti Sevdalarla Ömrüm Güfte: Hüseyin Siret Özsever Beste: Şükrü Tunar Dalgalandım Da Duruldum Güfte & Beste: Rüştü Demirci Keklik Güfte & Beste: Fahri Kayahan Feraye Güfte & Beste: Anonim Vardar Ovası Güfte & Beste: Anonim Şarkılar Seni Söyler Güfte: Fatih Özlem Beste: Muzaffer İlkar Yanıyormu Yeşil Köşkün...
  3. Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri

Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri

Keklik Dağlarda Çağılar Sözleri istiyorum lütfen bana Keklik Dağlarda Çağılar türküsünün sözlerini yazın hanımlar.
  4. Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar

Müzeyyen Senar keklik dağlarda çağılar sözleri var mı acaba sizin sitenizde yada bu sözleri bilen arkadaşalr var mı varsa yazarsa iyi olur.
  5. keklik dağlarda çağılar türküsü

keklik dağlarda çağılar türküsü

keklik dağlarda çağılar türküsü Keklik Dağlarda Çağılar şarkı sözü keklik dağlarda çağılar müzeyyen senar Eski ve oldukça sevilen bir türkü olan Keklik Dağlarda Çağılar adlı türkünün sözlerini bu sayfamızda siz sevgili melek'lerimiz için ve bu türküyü seven tüm misafirlerimiz için paylaşıyoruz arkadaşlar. Keklik Dağlarda Çağılar Yavrum Diye Diye Ağlar Günden Güne Yese Dağlar Görenlerin...

Sayfayı Paylaş