gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Müzik aletleri

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada musikî aletlerinden her hangi birini çalmak muradiniza ermeye, parlak bir gelecege kavusmaya; piyano veya baska bir müzik aleti satin almak, güzel sanatlar alaninda beklediginizden daha büyük bir basariya; genç bir kiz bunlari rüyasinda görmüs ise evliliginin huzur ve mutluluk içinde geçecegini haber verir

Müzik aletleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müzik aleti

Müzik aleti

Bakınız; Çalgı.
  2. Müzik aletleri nelerdir? Müzik aleti çeşitleri

Müzik aletleri nelerdir? Müzik aleti çeşitleri

müzik aletleri nelerdir Müzik aletleri nelerdir, çeşitleri, örnekleri, telli müzik aletleri, üflemeli müzik aletleri Merhaba sayın yöneticiler, ben müzik kursuna gitmeyi planlıyorum ancak nasıl bir müzik aleti çalacağım konusunda henüz karar veremedim. Acaba sizlerden ricam müzik aletlerinin neler olduğunu paylaşır mısınız?
  3. Yasaklanan Müzik Aleti

Yasaklanan Müzik Aleti

yasaklanan müzik aleti yasaklanan çalgı aleti yasaklanan müzik aleti, glass armonica, nedir, neden yasaklanmış, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Enstrümanları ,ruhu okşayan ,kulağa hoş gelen,insanı dinlendiren,kimi zaman neşelendiren,coşturan aletler olarak biliriz değil mi?Peki hiç bunlardan birinin insanı çıldırtacağını düşünebilir...
  4. Teknolojik Müzik Aleti!..

Teknolojik Müzik Aleti!..

müzik aleti, değişik, teknolojik, konkreet perfomer, dijital müzik, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Dijital müzik sevenler için geliştirilmiş bir müzik aletiyle sizi tanıştırmak istiyorum.Konkreet Labs firmasının Konkreet Performer adıyla görücüye çıkardığı uygulama,ekrana dokunarak müziğin ritmini, melodisini ve tonunu seçme imkanı sunuyor ve bir de tabii...
  5. tsm müzik aletleri

tsm müzik aletleri

Melekler sizlerle tsm müzik aletlerini paylaşmak istedim merak edenler buyursunlar santur nedir Santur, (Farsçada: سنتور ), İran ve Hindistan kökenli bir çalgıdır. Santur, yamuk şeklinde genellikle ceviz ve benzeri egzotik ağaçlardan yapılan bir kutu şeklinde olan klasik bir santurda, 72 ila 160 telden oluşur. Bu teller üzerine, yine ahşaptan yapılan küçük çekiçlerle (baget) vurma...

Sayfayı Paylaş