gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Müzik bir sanatmıdır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Müzik bir sanatmıdır sizin bu konuda ki düşünceniz fikriniz nedir kızlar?

Müzik bir sanatmıdır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. MÜzİk DÜnyasina Yenİ Bİr Soluk : İlker

MÜzİk DÜnyasina Yenİ Bİr Soluk : İlker

MÜZİK DÜNYASINA YENİ BİR SOLUK : İLKER Müzikseverler nisan ayı sonunda yepyeni bir sesle tanışacaklar. İlker Çalışkan'ın iki yıllık uzun bir yaratım süreci sonunda tamamlanan "Kardan Adam" adlı pop...
  2. Müzik içime girmiş bir zehir gibi

Müzik içime girmiş bir zehir gibi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bir Bulut Olsam - Dizi Müzikleri 2010

Bir Bulut Olsam - Dizi Müzikleri 2010

Son yıllarda ekranlarda oynayan dizilerin müzikleri dizilerden daha çok ilgi görmeye başladı .Bir bulut olsam dizisinin müziklerini bir albümde toplayan müzik firmasının çıkarmış olduğu albüm tanıtımına gelince Narin Bir Bulut Olsam Mecnun'um Leyla'mı Gördüm Üryan Geldim Yalnız Ateş ve Bulut Vardım Baktım - Kına Türküsü Narin'e Ağıt Baba Bugün Biz Kardeştik Tu Kulilk-i / Sen Çiçeksin Seher...
  4. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Müziği Sözleri

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Müziği Sözleri

bir çocuk sevdim dizisi müziği şarkı sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler Reyting savaşına Eylül ayında girecek olan Kanal D'nin yeni sezon dizisi Bir Çocuk Sevdim'in fragman şarkısının sözlerini paylaşıyoruz melekler :) Sözleri Sezen Aksu'ya bestesi Onno Tunç'a ait olan bu şarkı Sezen Aksu'nun Sezen Aksu'88 albümünde ilk olarak yer almış. BİR ÇOCUK SEVDİM Bir çocuk gördüm...
  5. SuRviVoR'da çalan bir müzik

SuRviVoR'da çalan bir müzik

geçen seneki 2011 survivorda çalmıştı çok aradım ama bulamadım arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz ? survi 2 - YouTube

Sayfayı Paylaş