gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Müzik Dinlemenin En Hızlı Ve Kolay Yolu

Konu, 'Müzik Sohbet' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Şarkının ismini hatırlamasanız bile sözlerinden yazsanız dahi tahmini şarkılar sıralanıyor...3 aydır kimin söylediğini ve kim olduğunu bilmediğim bir şarkıyı iki kelimesini yazarak buldum harika bir yer...

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Müzik Dinlemenin En Hızlı Ve Kolay Yolu
    teşşekürler canımm:):)

3. PeriPrenses

PeriPrenses Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Link kırık :S

4. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

evet bendede olmuyo :S:S:S

Müzik Dinlemenin En Hızlı Ve Kolay Yolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur.

istenmeyen tüylerden kurtulma kılları nasıl yok edebilirim kıl nasıl yok edilir kıllar edilir kıllardan kurtulma İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı ve en sağlıklı yoludur.Lazer Epilasyon da kullanılan lazer ışığının dalga boyu melanin pigmenti tarafından emilme özelliğine sahiptir. Soğutma sistemli lazer tekniği ile...
  2. En kolay diyet yolları

En kolay diyet yolları

işte en kolay diyet Fazla kilo sorununuz var sa mutla ka okuyun die başlamak istiyorum.Valla benimde var işte 1 kaç kilo:D:DZayıflamak için her yolu denedim.Zayıfladım ama düzensiz zayıfladım.Melişler bence ne kadar düzenli diyet ve spor yaparsanız çok düzenli kilo verebilirsiniz. Kilo vermenin 2 yolu var düzgün beslenme ve spor. İşte en kolay diyet yolları. Yeme alışkanlığınızı...
  3. Kolay Yağ Yakma ve Hızlı Zayıflamanın Bir Yolu

Kolay Yağ Yakma ve Hızlı Zayıflamanın Bir Yolu

kolay yağ yakımı yağ yakma kürleri kolay yakmak yakma kürü Zayıflamak istiyorum ve zayıflamaya nereden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum diyenlerdenseniz eğer yağ yakma ile başlayın diyoruz bu serüvene. Zayıflamaya giden o yolda ilk adım metabolik hızı artırmaktır. Metabolik hız ya da diğer anlamıyla metabolizma hızının artması demek kişinin yediklerini çok daha kısa sürede ve daha fazla...
  4. Tembeller için en kolay zayıflama yöntemleri

Tembeller için en kolay zayıflama yöntemleri

Fazla kilolarınızdan kurtulmak istediğiniz halde kilo verme süreci gözünüzü korkutuyor mu ? İrade ve disiplin gerektiren kilo verme yolları size göre olmayabilir. Eğer böyleyse doğru yerdesiniz. Tükettiğiniz kalorileri saymaya tahammülünüz olmayabilir ya da koşu bandında vakit geçirmek istemiyor olabilirsiniz. O zaman sizinle paylaşacağımız pratik öneriler, sizin için hayat kurtarıcı olacak....
  5. Hızlı ve Kolay Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalıyım?

Hızlı ve Kolay Hamile Kalmak İçin Neler Yapmalıyım?

Hamile kalmak istiyorum , nasıl hamile kalırım , hamile kalmam için nelere dikkat etmeliyim ? Bu tür soruları sıklıkla aldığımız dan ötürü , bu makaleyi hazırlama gereği duyduk.. Herşeyin şartı şurtu olduğu gibi gebe kalmak için de bazı şartların uygun olması gerekmektedir. Gebe kalmak için , 1 adet yumurta ve 1 adet sperme ihtiyaç vardır. Her ikisinin de kalitesi önemlidir. Kadınlar har...

Sayfayı Paylaş