gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Müzik

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada gerek sesle, gerek müzik aletleriyle müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı yaşayacağınıza işarettir. Dinlediğiniz müzik sesi kulağı tırmalıyorsa, görüşleri mantıklı olmayan kimselerin tavsiyelerine kulak verdiğiniz takdirde çok ciddi bir hata işleyeceğinizi gösterir. Rüyada dans müziği dinlemek ve bu müziğe uyarak dans etmek sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Tatlı ve romantik bir müzik dinlemek aşka ve mutluluğa işarettir. Kederli, hüzünlü bir müzik dinlemek canınızı sıkacak haberlere hazırlanmanızı bildiren bir işarettir. Rüyada sesle, ya da müzik aletleriyle müzik dinlemek, iş hayatınızda büyük başarı kazanacağınıza yorumlanır. Dinlediğiniz müzik kötü ise mantıklı olmayan kimselerin önerilirine uyduğunuz çok zor durumda kalacağınıza işaret eder. Rüyada dans müziği ile dans etmek çevrenizde sevilen bir insan olduğunuzu gösterir. Güzel ve romantik bir müzik dinlemek aşka ve mutluluğa yorumlanır. Hüzünlü bir müzik dinlemek sizi üzecek,canınızı sıkacak haberler almaya hazırlıklı olmanız gerektiğini bildirir Müzik, mutluluğun ve zenginliğin işaretidir. Tatlı bir müzik, huzur, rahat, mutluluktur.Rüyada müzik sesi duymak, fevkalâde güzel bir düs olup, onun en büyük dileginin olacagini haber verir.Mutluluğun ve zenginliğin işaretidir

Müzik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müzik cdsi

Müzik cdsi

Rüyada CD satan bir magazaya girip orada çesitli cd'leri dinleyerek, bir kaç CD satin aldiginizi görmek, is hususunda gösterdiginiz israr ve inadin etrafinizda bulunanlari biktirmaya basladigina delalet eder.
  2. müzik ifadeleri

müzik ifadeleri

müzik ifadeleri müzik ifadesi
  3. -müZik-

-müZik-

Sizin icinde müzik hayatinizda cok önem tasiyan bir yerde ise, buyrun meleklerim bunlar tam sizlik :):):) Orjinal Boyutlarını Görmek İçin Tıklayınız
  4. survivordaki müzik

survivordaki müzik

36.Bölüm 4.Parça | Acunn.com burda 7.58 de çalan müzik ne acaba? çok aradım bulamadım lütfen??
  5. müzik

müzik

duygu devedişi sahneye cıktıgında çalan muzıgın ısmını ogrenebılırmıyım

Sayfayı Paylaş