gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Müzikal Takılar

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Melişlerim bence hoş takılar beğendim ..:)umarım sizde beğenirsiniz..:) [​IMG] [​IMG]

2. cherrycherry

cherrycherry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İlgimi çok çekti konu baslıgı gerçekten mükemmelll. Hepsine bayıldımm.
    Buldugum an alıcam.
    Paylasım için teşekkürler :)

3. Doro

Doro Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk ikisini çok beğendim paylaşım için teşekkürler :)

4. sanat

sanat Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Müzikal Takılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tAKILaR

tAKILaR

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Damdaki Kemancı - Müzikal

Damdaki Kemancı - Müzikal

damdaki kemancı müzikali damdaki kemancı dinle notaları sözleri şarkı sözleri Olay ihtilalden hemen önce Çarlık Rusyası’nda Anatevka adlı yoksul bir köyde geçer.olayın kahramanı sütçü Tevye,iyi kalpli,dürüst ve çalışkan bir insandır.Tevye ve karısı Golde’nin beş kız çocukları vardır.Bu ana babanın en büyük derdi kızlarını yetiştirmek,onlara iyi kocalar bulmaktır. Çok yoksuldurlar.Tevye’yi...
  3. İnci takılar

İnci takılar

İnci takılar benim gözümde her zaman çok zarif ve şık olmuştur.benimde özel günlerde takabileceğim bir takım incili setlerim takılarımın arasında yer alır.Özellikle inci ve taşlardan oluşan bir takı setim var ki onu her zaman için severek ve beğenerek kullanmışımdır kolye kısmı tasma şeklinde ve çok zarif duruyor.Sizlerle seçmiş olduğum inci takı modellerinden oluşan modelleri paylaşmak...
  4. Deniz Seki - Aşk Müzikali

Deniz Seki - Aşk Müzikali

aşamayacağın hiçbir yol olamaz bunuda unutma bi kenara yaz deniz seki aşamayacağın hiçbir yol olamaz deniz seki dünyada Deniz Seki'nin 2011 yılında çıkardığı albümündeki tüm şarkı sözleri sadece Meleklermekanında. Aşk Müzikali Denedik bak yine tekrar ettik Fakat olmuyor Bu didişmeler, sevişmeler sonu gelmiyor Ne tesadüfki Adı aşk denen bu müzikali Ama alkış almıyor Sana göre kim...

Sayfayı Paylaş