gebe
  1. mikaha

mikaha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Müzikli Mail

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında mikaha tarafından paylaşıldı.

Mailimi karşı taraf açınca otomatik olarak müzik çalsın istiyorum Bilen arkadaşlar varsa, anlatırlarsa sevinirim

Müzikli Mail konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. E-Maillerinizi Fark E-Mail Adresine Yönlendirme

E-Maillerinizi Fark E-Mail Adresine Yönlendirme

mail adresi yönlendirme mail adresini yönlendirme
  2. e-mail

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir.... tam bu sırada farklı bir yerde kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere...
  3. mail adresi...

mail adresi...

okudum hoşuma gitti sizinle paylaşmak istedim güzel bir hikaye .. keyifle okumanızı diliyorum... Personel şefi kısa bir iş görüşmesini takiben ve test (yer temizletme) yaptıktan sonra şunu söyler: " - İşe kabul edildin, bana e-mail adresini ver, sana başlama tarihini ve getireceğin evrakları bildireceğim." Adam boynu bükük bir şekilde bilgisayarının ve tabii ki e-mailinin...
  4. istenmeyen Mailler nasıl Engellenir

istenmeyen Mailler nasıl Engellenir

İstenmeyen Mailler nasıl Engellenir arkadaşlar ben internet maillerini engellemek istiyorum nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun bu konuda:S

Sayfayı Paylaş