gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Müziksever kedi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Kedimiz müzik aşığı olmuş kendi bestelerini çalıp söylüyor.:D:D [​IMG]

2. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ayy benim kedim benim gibi müzik manyagı kesin bu benimki zaten kaçmıştı

Müziksever kedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

Kedilerin Bakımı - Kedi Hastalıkları

yavru kedi hastalıkları kedilerin bakımı kedilerde mantar kedilerde mantar hastalığı kedi hastalığı Kedilerin Bakımı ve Hastalıkları Yavru kedi bakımı Altı haftalık bir yavru kedi Gözleri kapalıysa, ılık çaylı pamukla gözlerini hafifçe silebilirsiniz Eğer gözleri iltihaplı ise teramicyn göz merhemi sürebilirsiniz Çok küçük yavru kediler tuvaletlerini kendileri yapamazlar, sizin...
  2. kedi gifleri

kedi gifleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gülen Kedi

Gülen Kedi

gülen kedi http://media.starterupsteve.com/swf/koty.swf çok tatlı gülüyo :D az bekleyin açılıyo..
  4. Müziksever Bebek !

Müziksever Bebek !

Bu konu; müzik seven sevimli bebek hakkında bilgiler vermektedir. Melekler, şimdi izleyeceğiniz videoda ki bebek kesin büyüyünce müzisyen olacak, hatta sıkı bir rapçi. :D:D Zira müziğin sesini duyduğu anda dünyadan kopuyor, ses kesildiğinde ise gözlerinden yaşlar gelene kadar ağlıyor. Ama acayip sevimli velet :D:D http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=D7_0SOTQLIQ

Sayfayı Paylaş