gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Muzlu Cubuklar Tarifi.

Konu, 'Tatlılar' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Malzemeler. 2 adet muz
    6 adet dondurma çubuğu
    Fındık
    2-3 paket Çikolata.

Hazirlama.

2-3 paket çikolatayı benmari usulü eritin.(Not:Bir tencerede su kaynatın.Ardından kaynayınca içine çikolataları kırdığınız cam kaseyi koyun.Erimelerini bekleyin.)Çikolatalar eriyip sıvı hale gelince muzları 3 parçaya bölün.6 adet muz parçasına dondurma çubuklarını sokun.Sonra önce çikolatayla heryerlerini kaplayın.Ardından da fındıklara bulayın.Hazır hale gelen fındıklı muzları buzdolabında donuncaya kadar bekletin..

Muzlu Cubuklar Tarifi. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muzlu cubuklar

Muzlu cubuklar

* 2 adet muz * 6 adet dondurma cubugu * fındık * 2/3 paket cıkolata 2/3 paket cıkolatayı benmarı usulu erıtın. (bır tencerede su kaynatın. Ardından kaynayınca ıcıne cıkolataları kırdıgınız cam kaseyı koyun. Erımelerını bekleyın.) cıkolatalar erıyıp sıvı hale gelınce muzları 3 parcaya bolun. 6 adet muz parcasına dondurma cubuklarını sokun. sonra once cıkolatayla heryerlerını kaplayın....
  2. Muzlu lokum tarifi

Muzlu lokum tarifi

lokum tarifi muzlu lokum tarifi muzlu lokum tarifi bu yazımızdadır arkadaşlar. İşte size enfes bir lezzet Melek'ler:) Hem pratik, hemde leziz muzlu lokum tarifi :) Malzemeler 1 kg sut 9 yemek kasigi seker 7 yemek kasigi un (tepeleme) 150 gr margarin veya tereyagi 1 paket vanilya Yaklasik 3 veya 4 adet muz 1 su...
  3. TİTAN'dan Muzlu Kek Tarifi (resimli)

TİTAN'dan Muzlu Kek Tarifi (resimli)

muzlu kek tarifi malzemeleri yapılışı reçetesi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Geçen akşam çocuklar tutturdu kek isteriz diye.Aslında pankek yapmaya karar vermiştim ama , baktım ki evde ki muzlar (nasıl olup ta iki canavardan kaldıysa) kararmaya başlamış,nette gördüğüm muzlu kek tarifini denemeye karar verdim melekler :) Tabi bu muzlarla muzlu rulo pasta da yapabilirdim ama...
  4. Muzlu Şölen Tarifi Resimli

Muzlu Şölen Tarifi Resimli

Muzlu Şölen Tarifi Resimli tarif verirseniz bana çok sevinirim ama detaylı yazın tarifi olur mu :)
  5. Böğürtlenli Muzlu Nefis Bir Pasta Tarifi

Böğürtlenli Muzlu Nefis Bir Pasta Tarifi

Bu konu muzlu böğürtlenli pasta hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer muzlu lezzetler hoşunuza gidiyorsa böğürtlenle harmanlanmış harika bir pasta tarifi verdiğimiz bu konumuz inanın başınızı döndürecek. Canınız harika bir pasta yemek istiyorsa emin olun bu tarif en iyisi diyoruz ve bu güzel pastanın tarifini sizlerle paylaşıyoruz.. Gerekli Malzemeler...

Sayfayı Paylaş