gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Muzlu Şölen Tarifi Resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Muzlu Şölen Tarifi Resimli tarif verirseniz bana çok sevinirim ama detaylı yazın tarifi olur mu :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Muzlu Şölen Tarifi Resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muzlu Cubuklar Tarifi.

Muzlu Cubuklar Tarifi.

Malzemeler. 2 adet muz 6 adet dondurma çubuğu Fındık 2-3 paket Çikolata. Hazirlama. 2-3 paket çikolatayı benmari usulü eritin.(Not:Bir tencerede su kaynatın.Ardından kaynayınca içine çikolataları kırdığınız cam kaseyi koyun.Erimelerini bekleyin.)Çikolatalar eriyip sıvı hale gelince muzları 3 parçaya bölün.6 adet muz parçasına dondurma çubuklarını sokun.Sonra önce çikolatayla heryerlerini...
  2. Muzlu lokum tarifi

Muzlu lokum tarifi

lokum tarifi muzlu lokum tarifi muzlu lokum tarifi bu yazımızdadır arkadaşlar. İşte size enfes bir lezzet Melek'ler:) Hem pratik, hemde leziz muzlu lokum tarifi :) Malzemeler 1 kg sut 9 yemek kasigi seker 7 yemek kasigi un (tepeleme) 150 gr margarin veya tereyagi 1 paket vanilya Yaklasik 3 veya 4 adet muz 1 su...
  3. TİTAN'dan Muzlu Kek Tarifi (resimli)

TİTAN'dan Muzlu Kek Tarifi (resimli)

muzlu kek tarifi malzemeleri yapılışı reçetesi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Geçen akşam çocuklar tutturdu kek isteriz diye.Aslında pankek yapmaya karar vermiştim ama , baktım ki evde ki muzlar (nasıl olup ta iki canavardan kaldıysa) kararmaya başlamış,nette gördüğüm muzlu kek tarifini denemeye karar verdim melekler :) Tabi bu muzlarla muzlu rulo pasta da yapabilirdim ama...
  4. Resimli Muzlu Şölen yapılışı

Resimli Muzlu Şölen yapılışı

Muzlu Şölen nasıl yapılır Resimli Muzlu Şölen Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda sizlere muhteşem bir lezzetin tarifini verecek ve muzlu şölen tarifini paylaşacağız. Evet yeni ve lezzetli tatlar peşinde olanlar, işte size muzlu şölenin yapılışı; Muzlu Şölen için gerekli olan malzemeler: 2 adet muz 1 paket kakaolu bisküvi 1/2 su bardağı dövülmüş fındık 1 paket vanilya 2...
  5. Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Resimli Yapılışı Burada!

Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Resimli Yapılışı Burada!

Resimli Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Tarifi Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta Nasıl Yapılır Badem sever misiniz bilmiyorum ama bademin faydaları hakkında bilgi sahibi olursanız eminim siz de benim gibi bademi çok seversiniz :) Sevgili Melek'ler ve sevgili misafirler, bu yazımızda bademli kurabiyeli muzlu pasta tarifi veriyoruz sizlere. Badem Kurabiyeli Muzlu Pasta İçin Malzemeler: 1 kg...

Sayfayı Paylaş