gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Myra Takı Modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

myra, gold, takı, modelleri, 2011 tasarımları burada arkadaşlar
    Myra'nın 2011 takı trendlerine, eminim bayılacaksınız Melek'ler. Şıklığı ve zerafeti tartışılamaz bu tasarımların :) Şahsen ben hala kendime gelemedim, bu takılardan sonra :) Of of diyorum, hepsi benim olmalı:A

ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Bu kız takıcı dükkanına mı düştü ne..

Myra Takı Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tekbir ikili takım modelleri

Tekbir ikili takım modelleri

tekbir takımlar tekbir takım modelleri ikili takım modelleri bayan ikili türban Tekbir ikili takımlarını tercih edenlere özel çok şık ve güzel ikili modeller tasarlamış. Sizlerde ikili takımları tercih edenlerdenseniz eğer 2010 senesinde sizleri bakın nasıl modeller bekliyor hanımlar.
  2. Dekoratif Çerez Takımı Modelleri

Dekoratif Çerez Takımı Modelleri

Dekoratif olarak yapılan çiçekli böcekli, tamam tamam böcek yok :) Çiçek desenli nevia çerez takımını sizlere sunuyoruz arkadaşlarım dilerseniz bu ürünü satında alabilirsiniz. Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın.
  3. Şilte Takımı Modelleri

Şilte Takımı Modelleri

Şark odasına özlem duyan ve yaptırmak isteyen meleklerimiz, sizler için HÜNKAR ŞARK KÖŞESİ adresinden harika şilte takımı örnekleri bulduk. Sitedeki açıklamada aynen şöyle hoşuma gitti paylaşmak istiyorum. Örf, âdet ve ananelerimizin mistik havasıyla birleşen şark köşemizin en büyük özelliği, geçmişin tatlı esintisiyle çayınızı yudumlayıp, hoş sohbetler yapabileceğiniz otantik bir mekân...
  4. 2012 Versace takı modelleri

2012 Versace takı modelleri

takılar şık bileklikler Versace takı modelleri konumuzda.çantalar ve ayakkabı modellerinden konuştuk bir takı modelleri kaldı.Takılar olmadan asla bir bayanın şıklığı tamamlanmaz.kolye,yüzük ve bileklik hepsi olmasada en azından birini mutlaka bayan kullanır vazgeçemez.Versace çanta modelleri, Versace ayakkabı modellerinden sonra Versace takı modellerinide tanıtalım.Takısız asla olmaz diyen...
  5. Egzotik Hint Takı Modelleri

Egzotik Hint Takı Modelleri

hint takısı hint takıları Burunlarına taktıkları hızmaları, birbirinden değişik kına motifleri ile ilgi çeken Hintli kadınların mücevherleri de hayli rağbet görüyor melekler :) Zaman zaman ülkemizde ki kına törenlerinde de hintli esintisi taşıyan kıyafetler ve takılar da kullanılıyor. Bu yazımızda hint takıları içeren değişik mücevher örneklerini sizlerle paylaşıyoruz ..

Sayfayı Paylaş