gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

N harfiyle başlayan ingilizce hayvan isimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar merhaba bana ingilizce olarak n ile başlayan hayvan isimlerini yazar mısınız, arkadaşla iddiaya girdik, ben yok diyorum o var :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, İngilizcede N harfi ile başlayan bilinen bir hayvan yoktur. İngilizcede bilinen bazı hayvanlar ve türkçe karşılıkları ise şöyledir:

Ahtapot -> Octopus
    Arı -> Bee
    Aslan -> Lion
    At -> Horse
    Ayı -> Bear
    Balık -> Fish
    Balina -> Whale
    Çekirge -> Grassopher
    Çıta -> Cheetah
    Civciv -> Chick
    Crow -> Karga
    Deve -> Camel
    Domuz -> Pig
    Eşşek -> Donkey
    Fare -> Mouse
    Fil -> Elephant
    Güvercin -> Pigeon
    İnek -> Cow
    Kaplan -> Tiger
    Kaplumbağa -> Turtle
    Karınca - Ant
    Kartal -> Eagle
    Keçi -> Goat
    Kedi -> Cat
    Kelebek -> Butterfly
    Koyun -> Sheep
    Köpek -> Dog
    Köpek Balığı -> Shark
    Kurbağa -> Frog
    Kurt -> Wolf
    Kuş -> Bird
    Maymun -> Monkey
    Örümcek -> Spider
    Penguen -> Penguin
    Serçe -> Sparrow
    Şahin -> Falcon
    Tavşan -> Rabbit
    Tavuk -> Chicken
    Tilki -> Fox
    Timsah -> Crocodile
    Yarasa -> Bat
    Yılan -> Snake
    Yunus -> Dolphin
    Zebra -> Zebra
    Zürafa -> Giraffe

3. kayıtsız uye

kayıtsız uye Forum Okuru

Demekki yokmuş tüh iddayı da kaybattın

4. Bilmiş

Bilmiş Forum Okuru

N harfiyle başlayan ingilizce hayvan isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. n ile başlayan hayvan

n ile başlayan hayvan

n ile başlıyan hayvan nedirr
  2. B Harfi İle Başlayan Üniversitelerimizin İsimleri

B Harfi İle Başlayan Üniversitelerimizin İsimleri

B İle Başlayan Üniversiteler Hangileridir B Harfi İle Başlayan Üniversiteler B ile başlayan ülke isimlerinin ardından bu kez B Harfi İle Başlayan Üniversiteler listemizi sizlerle paylaşıyoruz... Beykent üniversitesi Bilkent üniversitesi Bilgi üniversitesi Balıkesir üniversitesi Bozok üniversitesi Boğaziçi üniversitesi Bitlis eren üniversitesi Bingöl üniversitesi Bitlis...
  3. C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri Buyrun

C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri Buyrun

C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri C İle Başlayan Bitkiler En son sizlerle paylaştığımız B harfinden ünlüler adlı konumuzun ardından bu sayfamızda c harfine geçiyor ve C Harfi İle Başlayan Bitki İsimleri sizlerle paylaşıyoruz sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz... Ceviz - Juglans. (Ağaç cinsi) Cezayir menekşesi - Vinca major. (Bitki türü) Ciğer otu -...
  4. İngilizce Y harfi ile başlayan hayvanlar

İngilizce Y harfi ile başlayan hayvanlar

Bu konu;y harfi ile başlayan ingilizce hayvan isimleri,y harfli ingilizce hayvan adları hakkında bilgiler vermektedir. İnternette,bir çok çok kişinin arayıpta bulamadığı Y harfi ile başlayan hayvan isimlerini,ingilizcesi çok iyi olan kardeşimden yardım alarak sizlerle paylaşıyorum..Biraz uğraştırıcı oldu ama amaç insanlığa yardımcı olmaksa,bu keyif verir..İşte İngilizce de Y harfi ile...
  5. B Harfi İle Başlayan Kız Bebek İsimleri

B Harfi İle Başlayan Kız Bebek İsimleri

kız bebek isimleri, popüler kız bebek isimleri, kız bebek isimleri ve anlamları Doğacak kız bebeğinize B harfi ile başlayan isimler arıyorsanız sizlere anlamları ile birlikte B harfi ile başlayan popüler kız bebek isimlerini paylaşıyoruz. Bahar-Doğanın canlandığı mevsim Bahriye-Donanma ve denizle ilgili Balca-Bal damlası, bal gibi Balım-Benim balım, tatlım – çok sevgili, samimi arkadaş...

Sayfayı Paylaş