gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nadide Sultan - Nadide's 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nadide s nadide sultan ayakları nadıde sultan Birzamanlar oldukça büyük göğüsleriyle kendinden bolca bahsettiren Nadide sultan uzun zamandır süren sessizliğini bozarak yepyeni albümüyle hayranları karşısına çıktı. [​IMG]
    1-Olmadı Gitti
    Söz & Müzik: Sezen Aksu
    2-Kara Kara
    Söz & Müzik: Serkan Çevik
    3-İki Kanlı
    Söz & Müzik: Sude Bilge Demir
    4-Sorumlusun
    Söz: Okan Atakay Müzik: Elcil Gürel Göçtü
    5-Hatırlanmıyor
    Söz & Müzik: Kutup Ata Tuncer

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    olmadı gittiyi dinledim sözleri sezen aksuya ait güzelmis

Nadide Sultan - Nadide's 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nadide Sultan - Üç Dilek

Nadide Sultan - Üç Dilek

nsanlar anlamaz aşkı yaşayan iki kişidir aşk insanı yoldan çıkarır mahkum eder deli işidir hayat bu belli mi olur bazen bi mucize olur bir melek üç dilek verir hayallerin gerçek olur aşk dört yanı okyanus kaplı ıssız ada gibisin üç dileğim varmış bebeğim hepsi de sensin yok senden öte bana Tanrım seni getirsin gel bu koca yalnızlığın ilacı tek sebebi sensin
  2. Nadide Sultan - Tek Kişilik

Nadide Sultan - Tek Kişilik

Zor şey kalpte mücadele kolay kolay kabullenmiyor ayrılık kanayan yara tazeyse hele anlamsız geliyor aklım kararlılığım tutmasam kendimi ağlayyacağim söyle ne istiyor şarkımızz benden neden acıtıyor artık içimi hiç bir gerekçe göstermedeeeen? [Nakarat] Aşk nasıl iki kişilik Göz göre göre delilik Hani hayat müşterekti Üzüntü neden tek kişilikkk... Neden Tek KiŞiLiK???...
  3. Nadide Sultan - Dene Bakalım

Nadide Sultan - Dene Bakalım

Sevmedin benim kadar Görmedin ne hale geldim Bilmedin zamanında sen benim değerimi Ne de olsa benim dedin Gitse bile gelir dedin Yanıldın sen kaybettin Ellerin oldu yerin Aradığın da beni bulabilecek misin Bulamadığında durabilecek misin Yandı onca sene git elleri dene Onlarla mutlu olabilecek misin Dene bakalım __________________
  4. Nadide Sultan - Beyaz Atlım

Nadide Sultan - Beyaz Atlım

nadide sultan beyaz atlım nadide sultan beyaz atlim gel atlım bendeki aşkı bilsen kıskanırdın kendini sen nispet olur masallara rüya gibi çıkıp gelsen yudum yudum sevdaları seninle içiyorum aşkımı masal gibi her akşam okuyorum gel beyaz atlım yeminimsim dermanım ol özledim gel yaramı sar kaderimsin adresim aynı şifreyi çöz gel biliyorsun sen bir tanem benim aşkım bir destandır dayanamam...
  5. nadide sultan evlendi mi

nadide sultan evlendi mi

Ne kadar çok ünlü peşpeşe evlendi. Güya Nadide Sultan da evlenmiş, doğru mu bu haber de ?

Sayfayı Paylaş