gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Nadide Sultan Neden Boşandığını Açıkladı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] NADİDE SULTAN SUSKUNLUĞUNU BOZDU VE 1 YIL SÜREN EVLİLİĞİNİ NEDEN NOKTALADIĞINI ANLATTI

2004 yılında müzisyen Murat Sakaryalı ile evlenen ve bu evliliğini ihanet yüzünden bitirdiğini söyleyen Sultan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

'Murat evimize sürekli girip çıkan en yakın arkadaşımla birlikte oldu' diyen şarkıcı bu ihaneti rüyasında gördüğünü söyledi.

Sultan sözlerine şöyle devam etti: 'Rüyadan sonra kız arkadaşımı arayıp sıkıştırdım. Önce inkar sonra itiraf etti. 'İçin rahat olsun. Aramızda aşk yok, sadece **** vardı. Sen turneye gittiğinde kocan bana geliyordu. Üzgünüm' dedi. Yuvamı yıkan kadına teşekkür ettim. Aksi takdirde bu iğrenç evlilik bitmezdi.'

Bu konuşmaları eşine anlattıktan sonra daha da yıkıldığını söyleyen şarkıcı, 'Esas dibe vurduğum an Murat'ın son sözleriydi. Bana 'Ne yapayım seninle mutlu olamıyordum dedi' diye konuştu.

2. Mavi_Melek

Mavi_Melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Nadide Sultan Neden Boşandığını Açıkladı
    iğrençlerrrrrrrrrr

Nadide Sultan Neden Boşandığını Açıkladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nadide Sultan - Üç Dilek

Nadide Sultan - Üç Dilek

nsanlar anlamaz aşkı yaşayan iki kişidir aşk insanı yoldan çıkarır mahkum eder deli işidir hayat bu belli mi olur bazen bi mucize olur bir melek üç dilek verir hayallerin gerçek olur aşk dört yanı okyanus kaplı ıssız ada gibisin üç dileğim varmış bebeğim hepsi de sensin yok senden öte bana Tanrım seni getirsin gel bu koca yalnızlığın ilacı tek sebebi sensin
  2. Nadide Sultan - Tek Kişilik

Nadide Sultan - Tek Kişilik

Zor şey kalpte mücadele kolay kolay kabullenmiyor ayrılık kanayan yara tazeyse hele anlamsız geliyor aklım kararlılığım tutmasam kendimi ağlayyacağim söyle ne istiyor şarkımızz benden neden acıtıyor artık içimi hiç bir gerekçe göstermedeeeen? [Nakarat] Aşk nasıl iki kişilik Göz göre göre delilik Hani hayat müşterekti Üzüntü neden tek kişilikkk... Neden Tek KiŞiLiK???...
  3. Nadide Sultan - Dene Bakalım

Nadide Sultan - Dene Bakalım

Sevmedin benim kadar Görmedin ne hale geldim Bilmedin zamanında sen benim değerimi Ne de olsa benim dedin Gitse bile gelir dedin Yanıldın sen kaybettin Ellerin oldu yerin Aradığın da beni bulabilecek misin Bulamadığında durabilecek misin Yandı onca sene git elleri dene Onlarla mutlu olabilecek misin Dene bakalım __________________
  4. Nadide Sultan - Beyaz Atlım

Nadide Sultan - Beyaz Atlım

nadide sultan beyaz atlım nadide sultan beyaz atlim gel atlım bendeki aşkı bilsen kıskanırdın kendini sen nispet olur masallara rüya gibi çıkıp gelsen yudum yudum sevdaları seninle içiyorum aşkımı masal gibi her akşam okuyorum gel beyaz atlım yeminimsim dermanım ol özledim gel yaramı sar kaderimsin adresim aynı şifreyi çöz gel biliyorsun sen bir tanem benim aşkım bir destandır dayanamam...
  5. Nadide Sultan - Nadide's 2010

Nadide Sultan - Nadide's 2010

nadide s nadide sultan ayakları nadıde sultan Birzamanlar oldukça büyük göğüsleriyle kendinden bolca bahsettiren Nadide sultan uzun zamandır süren sessizliğini bozarak yepyeni albümüyle hayranları karşısına çıktı. 1-Olmadı Gitti Söz & Müzik: Sezen Aksu 2-Kara Kara Söz & Müzik: Serkan Çevik 3-İki Kanlı Söz & Müzik: Sude Bilge Demir 4-Sorumlusun Söz: Okan Atakay Müzik: Elcil Gürel...

Sayfayı Paylaş