gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Nadide Sultandan zayıflama kitabı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

SELÜLİTİN KİTABINI YAZACAK!

KENDİSİNE 10 KİLO VERDİREN VE ÇOK MERAK EDİLEN KİLO VERME YÖNTEMİNİ KİTAP HALİNE GETİRİYOR

Nadide Sultan, 'lahana özlü selülit yağı' kullanarak kısa sürede selülitlerinden kurtulduktan sonra telefonlarının susmadığını söyledi. Pek çok sanatçının kendisine selülit için danıştığını anlatan Nadide Sultan, şunları anlattı:

10 kilo verdi
    'Daha önce lahana çorbası kapsülü ile 10 kilo vererek, istediğim fiziğe ulaşmıştım. Lahana özlü selülit yağının da çok faydasını görünce bu konuda bir kitap yazmaya karar verdim. Böylece insanlar kitabımı okuyup, bilgi sahibi olacak.'

gecce.com

Nadide Sultandan zayıflama kitabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yunus Nadi

Yunus Nadi

1880'de Fethiye'de doğan Yunus Nadi, Rodos adasındaki Süleymaniye Medresesi'nde ve Galatasaray Lisesi'nde okuduktan sonra hukuk öğrenimi gördü. Gazetecilik ve yazarlık hayatına Baba Tahir'in çıkardığı Malumat gazetesinde başladı. 1901' de yönetim karşıtı gizli bir derneğe katılmak suçundan üç yıl hapse mahkum oldu ve Midilli Kalesi'ne gönderildi. Meşrutiyet'in ilan edilmesi üzerine İstanbul'...
  2. Zayıflama

Zayıflama

: : : : : : : ZAYIFLAMA : : : : : : : : Hızlı kilo verme zayıflama Hızlı Kilo verebilmek için en etkili ve doğru yol vücut yağ depolarının azaltılmasıdır. Bunun yolu da kişiye özel kalori kısıtlamasıdır. Kalori kısıtlamasını doğal ilaçlarla rahatlıkla yapabilmekteyiz biomax cla ve hoodia gordonii sizin kalori ihtiyacınızı en aza inderecek ve bu dönem içinde size enerji verecektir....
  3. Zayıflama Kitapları

Zayıflama Kitapları

zayıflama kitapları Zayıflama kitapları ve yazarlarıyla ilgili bilmek istedikleriniz,piyasada hangi zayıflama kitabı var,içeriği nedir.. En çok okunan zayıflama kitapları hangileri. Zayıflama kitapları ile ilgili bilmek istediklerinizi sizin için toparlamaya çalıştık.İşte sizlere en çok okunan zayıflama kitapları. Pazartesi Rejime Başlıyorum...
  4. Zihin Gücüyle Zayıflatan Kitap

Zihin Gücüyle Zayıflatan Kitap

Birçok kişinin ortak derdi şu kilolar... Kimi zaman insana hayatı zindan eden çevreye kendisine bile küstüren kilo problemleri ne yazıkki birçok kişi için kabus şeklini alır bazen Yazarımız Yasemin Soysal kilo problemleri olanlar ve zayıflamak isteyenlere özel bir kitap yazmış kitabında çok güzel ve sağlıklı bir şekilde bilgiler veriyor şimdi size bu kitapla ilgili detaylı bilgilere geçmek...
  5. zayıflama

zayıflama

arkadaşlar merhaba.benim 8-10klo kadar fazlalığım var ve beim yaza zayıf girmem lazım bunun için uyguladığınız yöntemleri paylaşırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.:)

Sayfayı Paylaş