gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nafaka Ödeme Süresi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nafaka Ödeme Süresi ne kadardır arkadaşlar lütfen cevap yazın

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nafaka Ödeme Süresi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nafaka

Nafaka

Kendi rızası ile yakınlarına nafaka verdiğini görmek maddi durumun iliyiğine, çoluk çocuğunu korumaya, elden çıkan şeyleri yeniden kazanmaya; İstemeyerek nafaka verdiğini görmek ecelin yaklaşmasına; Nafakada aşırı cömert devarandığını görmek nifak ve bozzgunculuğa delalet eder.Rüyada kanunen beslemege mecbur oldugunuz bir kimseye nafaka verdiginizi veya kanunen sizi beslemege mecbur olan...
  2. Tuğrul Türkeş'e nafaka darbesi

Tuğrul Türkeş'e nafaka darbesi

Kadriye Türkeş, eşinin milletvekili olunca kendisini Ankara’ya götürmediğini ve mağdur olduğunu iddia etti. MHP'li Türkeş'in 19 yıllık eşi, "Vekil olup Ankara'ya taşınınca bana bakmıyor" diyerek 4 bin YTL aylık nafaka davası açtı.. MHP'nin merhum genel başkanı Alparslan Türkeş'in oğlu Tuğrul Türkeş'e 19 yıllık eşi Kadriye Serpil Türkeş, "milletvekili olup Ankara'ya taşınınca...
  3. Nafaka Hangi Durmularda Alınır?

Nafaka Hangi Durmularda Alınır?

nafaka, hangi durumlarda alınır, şartları, medeni kanun, boşanma davaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Evliliklerin bitmesi durumunda, eşlerden biri (ki bu genelde kadın olur) nafaka talep edebilir melekler.. Eşlerden biri, nafaka istemeden ayrılmış olması durumunda, daha sonra tekrar nafaka isteyemez. Ancak çocuk için, çocuğun velayetini alan taraf çocuğun giderleri için...
  4. Nafaka süresi hakkında merak edieln bilgiler

Nafaka süresi hakkında merak edieln bilgiler

nafaka ödeme süresi nafaka süresi Misafirimizn sorusu üzerine bu sayfamızda Nafaka ödeme süresi hakkında edindiğimiz bilgileri konu alıyoruz ve sitemizin Avukatı GÖKHAN ARICAN'da ilgili bilgileri bekliyoruz. Lakin dediğimiz gibi şimdilik biz bildiğimiz kadarını ekliyoruz. Çünkü misafirimiz acil cevap bekliyor. Avukat Bey görürse yazar :) Çocuğunuz varsa evlenene kadar,eşinizin ise...
  5. boşanmada nafaka

boşanmada nafaka

merhaba; sekiz aylık bir bebeğim var. eşim hamile kaldığımı öğrendiğinden beri boşanmak istiyor. gerekçe şiddetli geçimsizlik. mücadele ettim ancak artık zorlamak istemiyorum. zorla güzellik olmuyor. yüksek lisans mezunuyum ancak yaşadığımız yerde uygun iş olmadığı için çalışamadım. eşim 1500 tl maaş alıyor ancak sigorta nedeniyle görünen rakam asgari ücret. hem kendim için hemde oğlum...

Sayfayı Paylaş