gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nafaka süresi hakkında merak edieln bilgiler

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nafaka ödeme süresi nafaka süresi

Misafirimizn sorusu üzerine bu sayfamızda Nafaka ödeme süresi hakkında edindiğimiz bilgileri konu alıyoruz ve sitemizin Avukatı GÖKHAN ARICAN'da ilgili bilgileri bekliyoruz. Lakin dediğimiz gibi şimdilik biz bildiğimiz kadarını ekliyoruz. Çünkü misafirimiz acil cevap bekliyor. Avukat Bey görürse yazar :)

Çocuğunuz varsa evlenene kadar,eşinizin ise evlenene kadar veya geçimini sağlayacak bir gelir elde edene kadar nafaka ödemeye devam etmek zorundasınız.

Nafaka süresi hakkında merak edieln bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlaşmalı Boşanmada Nafaka hakkında bilgi

Anlaşmalı Boşanmada Nafaka hakkında bilgi

Anlaşmalı boşanmada nafaka tespiti nasıl yapılıyor ? Sözleşmesi mi var ? Yata taraflardan erkek olanı " ben eşime bin tl ödemek istiyorum " gibi cümleler kurabiliyor mu ? Yani ben eşime boşandığım zaman vereceğim nafakayı mahkeme haricinde ( yüksek istiyorum çünkü ) kendim anlaşma yada sözleşme ile belirte biliyor muyum ? Bu nafaka olayında rakkam nasıl ve neye göre belirleniyor ?
  2. Nafaka Ödeme Süresi

Nafaka Ödeme Süresi

Nafaka Ödeme Süresi ne kadardır arkadaşlar lütfen cevap yazın
  3. Hamilelik hakkında merak edilen herşey yararlı bilgiler..

Hamilelik hakkında merak edilen herşey yararlı bilgiler..

Hamilelik Öncesi ve Gebelikle İlgili Yararlı Olabilecek Bilgiler Doğum öncesi danışmanlıkta amaç " sağlıklı anneden , sağlıklı bir bebek doğurtulabilmesidir". Gebeliğin ilk adımı ve en doğru yolu, onu önceden planlamaktır. İdeal olarak gebe kalmak istediğiniz zamandan 3 ay öncesinde, doktora gidip bir ön görüşme yapmanızda önemli yararlar vardır. Bu görüşmede, eşiniz veya sizin...
  4. Namaz Kılarken Bacakların Birbirine Değmesi hakkında merak edieln bilgiler burada!

Namaz Kılarken Bacakların Birbirine Değmesi hakkında merak edieln bilgiler burada!

Namaz Kılarken Bacaklar Birbirine Değerse Namaz Kılarken Bacakların Birbirine Değerse Namaz Bozulurmu Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bir çok insanın merak ettiği bir konuya değiniyor ve namaz kılarken bacakların birbirine değmesi namazı bozar mı sorusuna bir yanıt getirirken , ayrıca...
  5. Atatürkün Anıları Ve Hayatı hakkında merak edieln bilgiler burada

Atatürkün Anıları Ve Hayatı hakkında merak edieln bilgiler burada

Atatürkün Hayatı Atatürkün Anıları Ve Kısaca Hayatı Türk Ulusunun Lideri Mustafa Kemal Atatürk'ün şiirleri hayatı ve anıları gibi bir çok konuya değindik daha önce. Şimdi de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün hayatı ve anıları hakkında kısaca bilgi aktarıyor ve Mustafa Kemal Paşa'nın hayatıla ilgili bilgi tazelemek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. 1857...

Sayfayı Paylaş