gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nakil

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyasında eşya nakleden kişi, sorumluluğunu başkasına verir ve rahatlar.Rüyada evden eve veya sehirden baska bir sehre tasindigini gören, uzak bir yere yolculuk eder.

Nakil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nakil Isteminin Reddi:

Nakil Isteminin Reddi:

Madde 70 - Nakil isteminin, levhasına yazılmak için başvurulan baroca reddi halinde, nakil isteğinde bulunan avukat, bu kararın kendisine tebliğinden itibaren onbeş gün içinde Türkiye Barolar Birliğine itiraz edebilir. Baro yönetim kurulu, nakil isteminin baroya varışı tarihinden itibaren bir ay içinde bir karar vermezse istem reddedilmiş sayılır. Bu halde bir aylık sürenin bitiminden...
  2. Başka Baroya Nakil:

Başka Baroya Nakil:

Madde 68 - Bir barodan diğer baroya nakil hakkındaki istekler, levhasına yazılmak istenen baro yönetim kuruluna yazı ile yapılır. Nakil dilekçelerine hangi belgelerin ekleneceği ve nakilde ne gibi usullerin uygulanacağı yönetmelikte gösterilir.
  3. Saçlardan Kirpiklere Nakil!

Saçlardan Kirpiklere Nakil!

saçlardan kirpiklere nakil, nedir, nasıl olur, operasyon, nerede yapılır, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Kirpikleri düzensiz ,kısa veya az olanlara müjde! Artık saçlardan kirpiklere nakil yapılıyor.Yani yelpaze gibi kirpiklere sahip olmak hayal değil!. Konuyla ilgili olarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alper Tuncel'in...
  4. Kurumlararası nakil kalkıyormuş ...

Kurumlararası nakil kalkıyormuş ...

Arkadaşlar edindiğim yeni bir bilgiye göre 657 sayılı devlet memurları kanunda yapılcak değişiklikle, kurumlar arası nakil tamamen ortadan kaldırılıyormuş, bu konuda detaylı bilgisi olanların paylaşımlarını bekliyorum... Çünkü tamda böyle bir karar almışken bu nakil işleminin kaldırılacağını öğrenmem kötü bir süpriz oldu bana, ayrıca bu konuda ne gibi yollar izlendiği hakkında da fazla bilgim...
  5. Nakil Çiçeği Fotoğrafları

Nakil Çiçeği Fotoğrafları

Nakil Çiçeği Fotoğrafları Nakil Çiçeği Resim Galerisi Merhaba Sevgili Melek'ler ve nakil çiçeği hakknıda bilgi edinmek siteyen ve bilgilerin yanı sıra nakil çiçeği resimleri de isteyen siz sevgili misafirler, işte istediklerinizin hepsi burada diyoruz :) Karanfilgiller familyasındandır. Anayurdu Kuzey Yarımküre'nin ılıman bölgeleri, Afrika ve Akdeniz Havzası olan Silene cinsi bir ya...

Sayfayı Paylaş