gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar

Konu, 'Havlu Kenari Örnekleri - Modelleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Nakışlı Havlu Örnekleri- Hem evlerimizin hem çeyizlerimizin vazgeçilmezi geçmişten gelen bir gelenek olan işlemeli dantelli havluları son zamanlarda nakışlı görüyorum. Çok ta şık ve hoş görünüyor doğrusu. Hele ki çiçekli kurdela nakışlarına boncuklu işlemeli olanlarına bayılıyorum. Havluların nakışlanması için boncuklar kurdelalar güpürleri bir arada kullanarak daha zengin bir görünüm elde edebilirsiniz. Ben size bu yazımızda değişik nakışlı örnekleri sunmaya çalıştım ama tabii bu normal örgü gibi olmadığı için kurdela nakışı hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Kurdela nakışı örneklerini incelemeniz için buradan daha detaylı örneklere de ulaşabilirsiniz. Hatta arkadaşlarım bu modelleri beğenirseniz ve kurdela nakışı yapmaya karar verirseniz yazımızın en altında kolay kurdela nakışı yapımı da yer alacak. Videodan kolaylıkla kurdela nakışı yapımını öğrenebilirsiniz. Şimdi dilerseniz benim derlediğim değişik nakışlı havlu modellerini inceleyelim. Bu ilk örnekteki boncuk işlemeli havlu örneğine bayıldım. Kullanmaya kıyamayacağınız en güzel nakışlı havlu modellerini hep beraber inceleyelim.
    boncuk islemeli nakisli havlu.jpg

Boncuklar kurdelalarla bu aşağıdaki örnek gibi çiçek motifleri oluşturabilirsiniz. Parlak simli ipler güpürler de çok yakışıyor gördüğünüz gibi havlulara. Bu lale motifli örnek çeyizlere girmeye aday diyebilirim. Haydi anneler genç kızlar örnekleri inceleyip fikir edinin siz de.

boncuk nakisli ceyizlik havlu.jpg

ceyizlik kurdela nakisli havlu modeli.jpg

cicek nakisli havlu ornegi.jpg

Gül motifleri nakışlı havlu örneklerinde sıkça karşımıza çıkıyor. Nakışlı havlu modellerini hediye amaçlı da verebilirsiniz. Bence bundan daha güzel hediyelik olmaz. Evlerinizde banyonuzda aynı zamanda bir dekoratif hava da yaratacaktır bu şık nakışlı havlular. Tabii hazırlarını da bulabilirsiniz ama kendi el emeğinizle yapacağınız nakışlı havlular daha kıymetli olacağını düşünüyorum.

kurdela nakisi gul motifli havlu.jpg

kurdela nakisi ornekli havlu modeli.jpg

Kendimleyim bunu beğendi.
Nakışlı Havlu Örnekleri Şahane Modeller Burada Hanımlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havlu kenarı örnekleri ve modelleri burada

havlu kenarı örnekleri ve modelleri burada

havlu üstü örnekleri havlu kenarı modelleri 2012 havlu kenarı örnekleri, modelleri, 2011, modeli Birbirinden güzel ve özel havlu kenarı modelleri karşınızda meleklerim :D:D:D:D:D
  2. Çiçek motifli havlu kenarı örnekleri

Çiçek motifli havlu kenarı örnekleri

motifli havlu kenarı örnekleri motifli havlu modelleri ince kenari çiçek kenarı çiçek kenarları Çeyiz hazırlığı yapanlar yada havlusunu değiştirmek yepyeni havlu kenarı modelleriyle misafir ağırlamak isteyenler için birbirinden güzel ve şık çiçek motifli havlu kenarı örneklerini sizlerle paylaşmak istiyoru şimdiden kolay gelsin hanımlar=)
  3. havlu kenarı örnekleri buyurun hanımlar:)

havlu kenarı örnekleri buyurun hanımlar:)

isimli havlu kenarı örnekleri hafif havlu kenarı örnekleri 2011 Evlenecek olanlara burayaaaaa!!Çeyiz hazır mı?Hadi size benim beğendiğim örnekler;
  4. Havlu Kenarı Örnekleri yeni

Havlu Kenarı Örnekleri yeni

yeni havlu kenarı örnekleri 2012 2012 en güzel havlu kenarı modelleri Havlu kenarı modelleri isteyen tüm Melek'lerimize ve misafirlerimiz,e bu sayfamızda hepsi birbirinden şıko lan harika havlu kenarı modellerini paylaşıyoruz arkadaşlar.
  5. Şahane 2012 Perde Modelleri Burada Meleklerim

Şahane 2012 Perde Modelleri Burada Meleklerim

2012 perde modelleri 2012 perde modeli en son perde modelleri Meleklerim eğer siz de salonu ya da odayı gösteren perdedir diyenlerdenseniz şimdi resimlerini sunacağım şu perdelere bir bakın derim. Her zevke uygun çeşitleri incelemeden sakın alışverişe çıkmayın. İsteyene sade tek renkli bir model, isteyene de pembeler morlarla bezeli cıvıl cıvıl bir model. 2012 perde modelleri içinden biri...

Sayfayı Paylaş