gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Aramızı Bozamazlar

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Sevemedim canım asla senden başkasını Unutmadım söylediğin ayrılık şarkısını Bırakıpta gitmek kolay
    Seviyorsan yanımda kal
    Bitirelim ayrılığı beni al kollarına
    Ahh !!

Aramızı bozamazlar seni benden alamazlar
    Kışı geçtik bugün bahar
    Seviyorsan yanımda kal
    Aramızı bozamazlar seni benden alamazlar
    Kışı geçtik bugün bahar
    Ne olursun yanımda kal

Nalan - Aramızı Bozamazlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nalan biyografisi

nalan biyografisi

15.11.1973 Eskişehir 'de doğdu. 3 yaşından sonra Eskişehir 'den İstanbul'a geldi. İlk okula İstanbul 'da başladı; son sınıfa kadar İstanbul'da okudu. Babasının polis olması nedeniyle Afyon’a tayini çıkınca ilk okul son sınıfı Afyon'da bitirdi. 1984 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Musiki Devlet Konservatuarı Çalgı Eğitimi Kanun öğrencisi olarak orta okula başladı. Lise ve üniversite...
  2. Nalan - Yaralandım

Nalan - Yaralandım

-------------------------------------------------------------------------------- Günahını bana bırak Sevabın senin olsun Günahını bana bırak Sevabın senin olsun Ben zaten acıların Gözdesi oldum En tatlı yalanların Kölesi oldum Yaralandım yaralandım Karalandım karalandım Bir günahın koynundayım Ah bunaldım Daha çok acı verme git Düşünme hiç hadi git Üzülmedin benim için Bu kadarmı taş mı...
  3. Nalan - Gülüm

Nalan - Gülüm

of aman nalan gülüm nalan sakın aşık olma gülüm of aman sakın aşık olma bülbüle gül sorulurmu dinle Bülbüle gül sorulurmu Akan seller durulurmu Seven gönül yorulurmu Akar gözüm yaşı aman Derki ben dert taşıyamam Sen solarsan yaşayamam Sakın aşık olma gülüm Yaprağını yolma gülüm Dikenlerin bana batsın Yeterki sen solma gülüm
  4. Nalan - Farzet

Nalan - Farzet

Aşkla aşk her yerde bahar değil Bizde aşk kışlara hep gebe Yar ısıtamadın gönlümü Isıtamadın kalbimi bundan fazla Anladım alışamadık biz bize Konuşamadık diz dize bundan fazla Farzet kapılıp biz delice aşk seline Farzet yaşadık doyduk güzele Aşkı bulduğumu sandım sende Aşkı sevdiğini sandın bende Sen ve ben acıyı sevda sandık Geldik yol sonuna
  5. Ender Nalan

Ender Nalan

Of Aman Nalan yeni albüm hazırlıklarındayken verdiği röportajlarda piyasaki nadir kişilerden olduğunu dile getirdi.... Gerçektende tam bir hanımefendi kişili ile... 'TEMİZ KALMAYA ÇALIŞANLARDANIM!' DEMODE' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİREN NALAN, ÇAĞLAR DEMİREL'İN RADYO PROGRAMINDA YILLAR ÖNCE BİR MÜZİKKANALINA ALDIĞI TAVRI AÇIKLADI... Televizyonda verilen müzik ödüllerine ilişkin...

Sayfayı Paylaş