gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Aramızı Bozamazlar

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Sevemedim canım asla senden başkasını Unutmadım söylediğin ayrılık şarkısını Bırakıpta gitmek kolay
    Seviyorsan yanımda kal
    Bitirelim ayrılığı beni al kollarına
    Ahh !!

Aramızı bozamazlar seni benden alamazlar
    Kışı geçtik bugün bahar
    Seviyorsan yanımda kal
    Aramızı bozamazlar seni benden alamazlar
    Kışı geçtik bugün bahar
    Ne olursun yanımda kal

Nalan - Aramızı Bozamazlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Tanırsın

Nalan - Tanırsın

Benim sevdam İstanbul'un en büyük yangınıydı Benim kalbim gözlerinin en büyük aşığıydı Ben bu şehrin yalnızıyım Gecelerin ayazıyım Kalbimde cam kırıkları, hiç dinmeyen bir sızıyım Tanırsın beni tanırsın Acıma zor dayanırsın Sende sevdin, şimdi görsen Halimden utanırsın
  2. Nalan - Hani

Nalan - Hani

Gözlerinden anladım gideceksin O güzel günleri bir anda sileceksin Beni hiç mi sevmedin hiç mi değer vermedin Sus söyleme söyleme Sen yoksan ne doğan gün ne batan gün Nede dünya umrumda değil Sen yoksan ne doğan gün ne batan gün Nede dünya umrumda değil Hani hani çok sevmiştin sen beni hani Hani büyük sevdan bittimi Yüreğim sana yandı yanmaz olaydı Ağla ağla yan şimdi Yalnızlık değil inan...
  3. Nalan - Farzet

Nalan - Farzet

Aşkla aşk her yerde bahar değil Bizde aşk kışlara hep gebe Yar ısıtamadın gönlümü Isıtamadın kalbimi bundan fazla Anladım alışamadık biz bize Konuşamadık diz dize bundan fazla Farzet kapılıp biz delice aşk seline Farzet yaşadık doyduk güzele Aşkı bulduğumu sandım sende Aşkı sevdiğini sandın bende Sen ve ben acıyı sevda sandık Geldik yol sonuna
  4. Nalan - Boşverdim

Nalan - Boşverdim

Her güzel şey çabuk biter bunu herkes biliyor aşkımızın bittiğini ben değil eller söylüyor ben,sen uyurken gideceğim sakın uyanma aslında sen,ben uyurken neler neler yaptın bana unutma!! boşverdim her şeye boşverdim bak nasıl dayandı kalbin,öğrendin geçer geçer canım bu da geçer ÇOK MU ACIDI CANIN,BETER OL BETER!!!
  5. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...

Sayfayı Paylaş