gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Artık Dönmem

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Çikmaza Gİrdİ ÇaresİzlİĞİmle Sen Her GÜnÜm Zehİr Oldu Uzak Dur Benden Bİr Hayal Dİyİm Kaldi Ilik Gecelerden
    Bİtmeyen O HoŞ Geceler Bİttİ Bİrden
    Gİt AliŞtim Ben SensİzlİĞe Erken
    DÖnmek İstesem Bİle Artik DÖnmem

Bİr GÜn DoĞsun Sabah Olsun Bİtecek Feryatlarim
    Yenİ AŞklar Ve Umutlar Dolacak Yarinlarim
    Bİr GÜn DoĞsun Sabah Olsun Bİtecek Feryatlarim
    Yenİ AŞklar Ve Umutlar Saracak Yarinlarim

Nalan - Artık Dönmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dönmem Yeminimden

Dönmem Yeminimden

Yalan, yalan, herşeyin gibi bu da yalan Yalan, yalan, her sözün gibi bu da yalan Sevap mı bilmem, sevdik yeminler ettik Dönen dönsün, dönmem yeminimden Günah mı bilmem, başkasını sevsen bile Dönen dönsün, dönmem yeminimden Ayıp mı bilmem, başkasını sevsen bile Dönen dönsün, dönmem yeminimden Aşk yemini kutsaldır, bilsen de bilmesen de Gün gelir belki aşk biter ama sakın unutma Aşk...
  2. Göksel - Dönme

Göksel - Dönme

Bıraktığın eşyaları topladım acılarımı Bana seni hatırlatan kaybettiğim yıllarımı Başını koyduğun yastığı, duvardaki fotoğrafı Son defa öptüm kokladım seninle hayatımı Dönme dönme dönme gittiğin yerde kal Sen giderken tanıştığım yabancı duyguları Sevmeye karar verdim bu büyük yalnızlığı Bana aldığın kitabı, yazdığın küçük notları Son defa okudum yırttım seninle hayatımı Dönme dönme dönme...
  3. Nalan - Gülüm

Nalan - Gülüm

of aman nalan gülüm nalan sakın aşık olma gülüm of aman sakın aşık olma bülbüle gül sorulurmu dinle Bülbüle gül sorulurmu Akan seller durulurmu Seven gönül yorulurmu Akar gözüm yaşı aman Derki ben dert taşıyamam Sen solarsan yaşayamam Sakın aşık olma gülüm Yaprağını yolma gülüm Dikenlerin bana batsın Yeterki sen solma gülüm
  4. Nalan - Farzet

Nalan - Farzet

Aşkla aşk her yerde bahar değil Bizde aşk kışlara hep gebe Yar ısıtamadın gönlümü Isıtamadın kalbimi bundan fazla Anladım alışamadık biz bize Konuşamadık diz dize bundan fazla Farzet kapılıp biz delice aşk seline Farzet yaşadık doyduk güzele Aşkı bulduğumu sandım sende Aşkı sevdiğini sandın bende Sen ve ben acıyı sevda sandık Geldik yol sonuna
  5. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...

Sayfayı Paylaş