gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Böyle Gelmiş Böyle Gider

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Herkesin Özlemi bir yudum sevgi Bu rüzgarın peşinde olmuşuz deli Savrulup gitti kuru yaprak misali
    Kimden sorulacak bunların vebali

Kimse sözünde durmadı ki
    Çare bulmadı ki

Nedenini sorma
    Hiç kafanı yorma
    Böyle gelmiş böyle gider

Dört elle sarılmış umuda herkes
    Tek vücut olmuş gibi ahlıyor nefes
    Mutluluğun esiri olmuş gidiyor
    Doymadan tadına neden yıllar bitiyor

Nalan - Böyle Gelmiş Böyle Gider konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidersen

Gidersen

Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Canıma yapışmışken bu deli hasretin Ben sensiz, sevgisiz söyle yar nasıl edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düşer gözümden Ben sana deli divane aşığım Üzersem, birgün kıyarsam Verdiğim sözden cayarsam Alsın bu canı Allahım, razıyım Aşkı sensiz yaşayamam, taşıyamam bu canı Son darbe...
  2. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...
  3. gidersen

gidersen

Bu can bu hayat düser gözümden Ben sana deli divane asigim bu deli hasretin Ben sensiz sevgisiz söyle yar nasil edeyim Gidersen bu gün bu evden Bu can bu hayat düser gözümden Üzersem birgün kiyarsam Verdigim sözden cayarsam Alsin bu cani Allahim raziyim Askim sensiz yasayamam tasiyamam bu cani
  4. Ender Nalan

Ender Nalan

Of Aman Nalan yeni albüm hazırlıklarındayken verdiği röportajlarda piyasaki nadir kişilerden olduğunu dile getirdi.... Gerçektende tam bir hanımefendi kişili ile... 'TEMİZ KALMAYA ÇALIŞANLARDANIM!' DEMODE' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİREN NALAN, ÇAĞLAR DEMİREL'İN RADYO PROGRAMINDA YILLAR ÖNCE BİR MÜZİKKANALINA ALDIĞI TAVRI AÇIKLADI... Televizyonda verilen müzik ödüllerine ilişkin...
  5. Gidersem...

Gidersem...

Kimse kimseden gitmesin inşallah... Ay mı süpürür yosunları Gözlerimden Yoksa Sen mi bu kadar anlamlıydın geçmişimden. Biliyorum gelecek yok. Şimdiki zamana dair söylenecekler de. Sen En zorlu susuşlarım gibi Mânâlısın oysa. Konuşsam aşk ölür Sussam biz. Gidersem …..

Sayfayı Paylaş