gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Bunun Adı Sevda

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

ah yüreğim umutlara küskün ah yüreğim tutsaklığına düşkün seni yaşadım seni istedim
    seni kendimden bile çok sevdim

ah bedenim yılları tüketti
    ah yüreğim ölümüne sevdi

kendi kendimi avuttum yalanla
    asla sönmedi bu ateş zamanla

her derdime ortak ettiğim
    duvarların dili olsa konuşsa

bunun adı sevda ölümüne sevda
    yanma demekle olmuyor
    bunun adı sevda başka dudaklarda
    aynı tadı bulmuyor

bu can sana dargın hasretine yangın
    gizli gizli yanıyor (ağlıyor)

ah yıllara sorulmaz hesaplar
    bak yollara döküldü umutlar
    al kollarına istersen dokunma
    ben nasıl olsa kahroldum yolunda

Nalan - Bunun Adı Sevda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir Damla SevDanın aDıDır GözYaşı...

bir Damla SevDanın aDıDır GözYaşı...

Bir damla sevdanın adıdır Gözyaşı.. Nefes almaya başladığında nerede sonlanacağını bilmediği bir yolculuğa çıkmıştır çoktan.. Sahibinin yüreğini yansıtan aynada hayatın bıraktığı izlerden süzülür usul usul. Eğer dayanabilmişse benliğini kavuran hasrete,buharlaşıp uçmamışsa bütün umutlarıyla beraber gökyüzüne,artık vuslat zamanıdır,sevda dertlisiyle yürekle kucaklaşır.. Yürek,gurbetteki...
  2. Güçlü Soydemir - Adı Sevda

Güçlü Soydemir - Adı Sevda

İçimden hep bir ses dikkat et diyor Sevdamın katili gelmiş kapıda Ellerim titriyor içim yanıyor Adı sevda mı ne adı sevda mı ne adı sevda mı ne Şimdi kapıda Eskiden bir kere aldanıp açtım Mutluluk zannedip içeri aldım Acıyı hasreti onunla tattım Adı sevda mı ne adı sevda mı ne adı sevda mı ne Şimdi kapıda (x2) Ben çoktan kapattım aşk defterini En derin yaralar bıraktı bana Ellerim titriyor...
  3. Ferudun Düzağaç _ adı sevda

Ferudun Düzağaç _ adı sevda

Dokunduğum en sıcak Ağustos akşamısın Gezindiğim avare bir deniz kıyısı En güzel mehtap sensin denize dost Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir yaşanmamış an Saçların rüzgarsa gözlerin nerede Sesin şarkılarda nerede Yüreğin Ellerimde sevdanın yanık kokusu Ey adı sevda nerede Ellerin Aradığım bulunmayan haykırdığım duyulmayan Sen asla dün olmayan bir...
  4. Nalan - Yalanmış Rengi Sevdaların

Nalan - Yalanmış Rengi Sevdaların

Yollarım kayboldu yorgunum yokluğuna Bir sonbahar tutuştu yandı sokaklarda Yalanmış rengi sevdaların Özlemin ağlattı suskunum anılara Ah bembeyaz telaşım sessiz umutlarda Günahmış rengi sevdaların Sorgular beni yaşananlar bir ceza gibi Hasretim deli bedenim hep arzular seni
  5. Nalan - Ömrümce Hep Adım Adım

Nalan - Ömrümce Hep Adım Adım

ömrümce hep adım adım notaları ömrümce hep nota nalan ben kalbimden başka yerde akor notası ömrümce hep adım adım her yerde seni aradım ben kalbimden başka yerde inan seni bulamadım kenarlarda köşelerde kadehlerde şişelerde ben kalbimden başka yerde inan seni bulamadım

Sayfayı Paylaş