gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Hadi Göster

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Ne söylesem dur diyor öksüz mü sandın Ne yapsam olmaz diyor kader utansın Görmüşüm günümü olmaz, olmaz

Hadi gösterde görelim
    Neler ettiysek bilelim
    Yol bilmez yordam bilmez
    Boyunu posunu görelim[FONT=verdana[/INDENT]​

Nalan - Hadi Göster konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevginizi gösterin

Sevginizi gösterin

Sevginizi gösterin Her çocuk belirli dönemlerde doğru olmasa da “annem ve babam beni sevmiyor” düşüncesine kapı İlgili Bağlantılar ılır. Çocuğunuza sevginizi göstermekten kaçınmayın. Unutmayın ki sevgi ortamında büyüyen bir çocuk hayatı boyunca çok sağlıklı ve başarılı bir birey olur. İşte size sevgiyi göstermenin 5 ana kuralı: Onay sözleri: Çocukları eğitirken...
  2. Çocuklarınıza GÖSTERİN!!!!!

Çocuklarınıza GÖSTERİN!!!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sevginizi Gösterin!

Sevginizi Gösterin!

Her çocuk belirli dönemlerde doğru olmasa da "annem ve babam beni sevmiyor" düşüncesine kapılır. Çocuğunuza sevginizi göstermekten kaçınmayın. Unutmayın ki sevgi ortamında büyüyen bir çocuk hayatı boyunca çok sağlıklı ve başarılı bir birey olur. İşte size sevgiyi göstermenin 5 ana kuralı: Onay sözleri: Çocukları eğitirken başarısızlıkları eleştirme eğilimi hakimdir. Bu...
  4. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...
  5. Pentini göster!!!

Pentini göster!!!

pentini göster Pentini göster sloganıyla birlikte Hadise ile yola çıkan penti 2010 yılında oldukça iddialı modelleriyle mağazalarda yerini aldı bile. Her giyimin altına giyilebilecek model renk ve desenlerden oluşan koleksiyonu Hadise tanıtmakta.

Sayfayı Paylaş