gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Kaç Bahar

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Yorgun düşmüş sevdam kaç bahar özler ki Kaç bahar severim bilmem beklemeye değer mi Yorgun düşmüş sevdam kaç bahar özler ki
    Kaç bahar severim bilmem beklemeye değer mi

Ben sevdanın yollarında ağlamaktan yoruldum
    Bitmezdi bende hiç aşk bak sonunda duruldu
    Hadi vur yüzüme sitemleri hani çok severdin sen bu halimi
    İstersen anlama seven kalbimi vurdum duymaz oldum şimdi

Yorgun düşmüş sevdam kaç bahar özler ki
    Kaç bahar severim bilmem beklemeye değer mi
    Yorgun düşmüş sevdam kaç bahar özler ki
    Kaç bahar severim bilmem aşkım sana değer mi

Ben sevdanın yollarında ağlamaktan yoruldum
    Bitmezdi bende hiç aşk bak sonunda duruldu

Nalan - Kaç Bahar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahar

Bahar

Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir. Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir. Rüyasında bahar açtığını gören kimse aşkta çok başarılı olur. Sevgiyle ilgili türlü sevinçler alır.
  2. Nalan - Bitmemişsin

Nalan - Bitmemişsin

herşey gelip geçermiş derlerdi inanırdım sustururdum kalbimi aldanırdım bir gün geldi yüreğim ne yapsam susmaz oldu aklımda hep sen vardın yüzüm sararıp soldu ne yazık ki içimde bitmemişsin ben de hala geçmemişsin ne yazık ki kendimi kandırdım ben ne yazık gözümden düşmemişsin ben de hala ölmemişsin ne yazık ki kendimi uyuttum ben sana aşık deli gönlüm, ne yapsam avunmuyor gün senin günün,...
  3. Nalan - Anahtar

Nalan - Anahtar

anahtarımı geri ver bu eve ait değilsin aşkımı aldın ama buna layık değilsin ağlama görmeyeceğim, yalvarma dönmeyeceğim seni ve herşeyini canım hafızamdan sileceğim sil defterden adresimi ne selam yolla ne de haberini yok saydım seni bu son sözüm doya doya bak bana bu son görüşün
  4. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...
  5. Ender Nalan

Ender Nalan

Of Aman Nalan yeni albüm hazırlıklarındayken verdiği röportajlarda piyasaki nadir kişilerden olduğunu dile getirdi.... Gerçektende tam bir hanımefendi kişili ile... 'TEMİZ KALMAYA ÇALIŞANLARDANIM!' DEMODE' İSİMLİ YENİ ALBÜMÜ İÇİN İMAJINI DEĞİŞTİREN NALAN, ÇAĞLAR DEMİREL'İN RADYO PROGRAMINDA YILLAR ÖNCE BİR MÜZİKKANALINA ALDIĞI TAVRI AÇIKLADI... Televizyonda verilen müzik ödüllerine ilişkin...

Sayfayı Paylaş