gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Of Aman

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Of yine bak başım yine dertlerde of of aman Of yine sen gururum yine yerlerde of of aman Sen yine sen yeminim yine sözlerde of of aman
    Ben yine ben seninim beni sevdikçe ben seninim

Dön bana dön hazırım sana herşeyle gel hazırım
    Gel yine gel korkma hasretim sevgilim
    Ben sana mahkumum hasretler var yolunda of aman
    Ben sana sevdalı arzular of aman hey çılgınca

Sen of aman bir sözle sattın beni
    Sen of aman yeminle yıktın beni
    Ben yanmışım aldanmışım aman aman aman aman

Ah sen aman dar yollara sattın beni
    Sen sen aman sen dedikçe attın beni
    Ben ağlarım ben vurgunum aman aman aman

Of of aman bir of çektim dağlar inledi
    Of of aman hayallere vurdun beni
    Ben yanmışım aldanmışım aman aman

Nalan - Of Aman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aman

Aman

Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. Hele de secde ederek aman diliyorsa bütün dertleri geride kalacak demektir.
  2. Keremcem - Aman Aman

Keremcem - Aman Aman

laf dinlemez söz söylenmez aşk bu alev olur küle döner aşk bu her seferden geri döner oldum yol bilirde seni ister oldum söylenecek sözün varsa kalmasın sende kaybolmuşum gözlerinde hele bu tende aman aman ağlama göz yaşına dayanamam ağlama zaman geçer olsada gönül senden geçer mi sandın aman ağlama göz yaşına dayanamam söz oldum dudağında her gün sana yeminler olsun aman aman aman laf...
  3. Deniz Seki - Aman Aman

Deniz Seki - Aman Aman

Seninle hiç konuşamaz olduk Bak bu günlerde Farkında mısın beyefendi Aşkımız dillerde Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Oooofffff Biz bu aşkın tadını da doya doya ah çıkaramadık Düşündük taşındık yine bir yere varamadık Yorma beni bu kadar Sus sus nereye kadar Boş dünya ele ne aman Aman aman aman Sormam bir daha tamam Dön dünya yalana...
  4. Nalan - Affet

Nalan - Affet

Benim derdim senle değil kendimle Yüreğimle yeminimle Benim derdim senle değil gecemle Ah cehennem gecelerle Yıllar yaksada gördükçe resmiNİ Yıllar sussada andıkça ismiNİ Affet yanıyorum affet Hataları affet isyanımı affet Affet ağlıyorum affet Bir günaha mahkum kaderimi affet Yaşıyorum dargın bana yarınlar Küskün bana ah yarınlar Biliyorum neden suçlu çizgiler Yüzündeki yorgun...

Sayfayı Paylaş