gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Ölür Müsün Öldürür Müsün?

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Canım verdim fayda etmedi Kul köle oldum hiç farketmedi Ne diller döktüm fayda etmedi
    Uğrunda öldüm hiç farketmedi
    Bu aşkın kıymetini hiç mi hiç bilmedi
    Ölürmüsün öldürürmüsün

Ölürmüsün öldürürmüsün
    Bu yangını nasıl söndürürsün
    Ölürmüsün öldürürmüsün
    Giden gitti nasıl döndürürsün
    Alnıma kara yazı yazan bu hayırsızı
    Ölürmüsün öldürürmüsün

Kandım yeminime düştüm el diline
    Ölürmüsün öldürürmüsün
    Yandım ateşine küstüm kaderime
    Ölürmüsün öldürürmüsün

Nalan - Ölür Müsün Öldürür Müsün? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müdür

Müdür

İş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir. İiş yerinde sorun yaşayabilir, hatta işinizden bile olabilirsiniz demektir
  2. Evlilik aşkı öldürür mü?

Evlilik aşkı öldürür mü?

Evliliklerde yaşanan en büyük tehlikenin aşkın bitmesi olduğu söyleniyor. Peki sizin aşkınız bitti mi? Aşık olduğumuz için evleniriz. Ama nedense evlenince aşk bir rafa kaldırılır. Evlenince aşk biter. Aşk gerçekten biter mi? Yoksa psikolojik olarak aşkın bittiğine biz mi inanırız. Evli olup da aşkı bir ömür boyu süren insanlarda var. Peki bu insanlar nasıl aşkı canlı tutmayı başarıyorlar?...
  3. GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

GÜLÜM müsün ÖLÜM mü

Ne denir böyle bir durumda bilmem ki.. Sanki bütün kelimelerim kifayetini yitirdi.. Sustu isyanlarım, haykırışlarım, umutsuzca kucağıma düştü göklere uzanıp seni dilenen ellerim.. Son bir umudum vardı, ama artık onu da kaybettim.. Senin için, senin adına her gün binlerce kez yanarken ben, ne fayda senin haberin bile yok bundan! Evet, benim de hatalarım, yanlışlarım vardı kabul! Ama ya sen?...
  4. Menü mü Mönü mü ?

Menü mü Mönü mü ?

menümü mönümü mönü mü menü mü menü mönü Merak ediyorum melişler Menü mü mönü mü ? Googleyede yazdım sözlüktende baktım ikiside oluyor anlamadım ki ben hangisi doğru bir yardım ediverin melişler.
  5. Panik atak öldürür mü ?

Panik atak öldürür mü ?

panik atak öldürücümü,panik atak öldürürmü,panik atak nöbeti öldürürmü,panik atak insanı öldürürmü,panik atak belirtileri Yoğun sıkıntı ya da korku nöbetleriyle gelen panik atak, günümüz insanının en büyük sağlık sorunlarından biri. Hastalığın teşhisi, 1860'lardaki Amerikan iç savaşına kadar uzanıyor. Da Costa isimli doktor, askerlerde herhangi bir fiziksel bozukluk bulunmamasına rağmen...

Sayfayı Paylaş